Komputer po zalogowaniu piszczy 3 razy

Po zalogowaniu i wejsciu do pulpitu i zaladowaniu sie wszystkich systemowych aplikacji komputer wydaje 3 krotkie piski. Mam płyte głowna GA-M61SME-S2.

Prosze o pomoc.

Błąd pamięci RAM-wyjmij kości i włóż z powrotem.

Wyjalem kosci RAMu i wlozylem ponownie. Po restarcie i zalogowaniu do pulpitu znowu piszczy ale juz 1 raz :?

Powtornie wyjalem RAM,przeczyscilem styki i wlozylem i po restarcie i wejsciu do pulpitu piszczy 3 razy :cry:

Jakies pomysly co to moze byc?

hezo1 , ile masz kości pamięci RAM ?

Jeżeli jedną, to włóż ją do drugiego gniazda.

Jeżeli dwie, to zamień je miejscami.

Mam 2 kości po 1 GB i dwa sloty. Zamienilem je miejscami i nic nie dalo. Nadal piszczy 3 razy. To dziwne bo czytalem o piskach przy starcie kompa,a mi piszczy jak juz wejdzie do pulpitu i wszystkie aplikacje sie zaladuja i jest niby ok.

Zostaw 1GB i włącz kompa.

Ok,zrobie tak. I co dalej w razie gdyby piszczal nadal lub przestal ?? Oznacza to ze slot na plycie glownej padla lub kosc RAMu?

Dodane 12.03.2009 (Cz) 7:35

Przed chwila wyjąłem 1 GB RAMu i zostala tylko jedna kość. Włączyłem i nadal tak samo 3 razy piszczy przy zalogowaniu do pulpitu.

Dodane 12.03.2009 (Cz) 20:21

Jakies pomysly??

Dodane 13.03.2009 (Pt) 7:59

Po ponownym włożeniu drugiej kości RAM komputer przy wlaczeniu wydawal dlugie piski. 3 lub cztery i go wylaczylem. Z jedna koscia RAMu po zalogowaniu do pulpitu nadal piszcy 3 r4azy krótko.

Prosze o pomoc.

Sprawdź również inne elementy niż kości RAM

Dzisiaj rozłożyłem komputer na części pierwsze,przeczyściłem dokladnie wszystko co sie dało i złożyłem ponownie. Niestety przy zalogowaniu nadal piszczy 3 razy. Mam włożone 2 GB RAMu i niby je wykrywa,bo pokazuje je a w menadżerze urządzeń nie ma żadnych wykrzykników i znaków zapytania. Zauważyłem że temperatura procesora w VDOTool skacze mi. Przy zalogowaniu i braku czynnosci mam 45 stopni,a gdy np.włączę sieciówkę to w kilka minut skacze mi na 60 stopni. Dodałem tą informacje bo może jest istotna.