Komputer pod CsGo/GTA5/Fifa2017

Witam. Co myślicie o tym zestawie :https://www.morele.net/inventory/info/aJV7Sc/

Składany będzie z myślą o grą w Csgo/Gta5/Fifa17. Warty swojej ceny? Czy może warto coś wymienić ? Budzet to 2000+/-

A przeczytałeś w ogóle co zaznaczasz, czy tak na pałę “a, bo procesor się przyda”?
Wielkie litery w opisie procesora: "Procesory Intel siódmej generacji nie są kompatybilne z płytami głównymi na chipsecie H110, B150, Z170."
Opis płyty: “Chipset: Intel H110”

własnie o to chodzi ze cos mi tu nie pasowało, na innym forum mi tak doradzono :stuck_out_tongue: Przepraszam za zawracanie gitary, ale da rade mi ktos cos zlozyc do 2000?

Na twoim miejscu przyoszczędziłbym trochę kasy, zmienił procesor na jakieś i5 i dołożył SSD.

Dał byś rade w wolnej chwili jakiś zestaw złożyć? A i jeszcze mam pytanko czy te przełączki z D-sub na dvi działają bez zarzutu?

[quote=“pionner, post:2, topic:521989, full:true”]
A przeczytałeś w ogóle co zaznaczasz, czy tak na pałę “a, bo procesor się przyda”?Wielkie litery w opisie procesora: "Procesory Intel siódmej generacji nie są kompatybilne z płytami głównymi na chipsecie H110, B150, Z170."Opis płyty: “Chipset: Intel H110”
[/quote]Ma w koszyku aktualizację BIOS. Będzie działać w takim wypadku.

[quote=“Farmilek, post:5, topic:521989, full:true”]
Dał byś rade w wolnej chwili jakiś zestaw złożyć?

A i jeszcze mam pytanko czy te przełączki z D-sub na dvi działają bez zarzutu?
[/quote]Zestaw okay. Rozważyłbym tylko dopłacenie 20 zł do Zotac Mini dla 5 lat gwarancji po rejestracji na stronie producenta. Zmieniłbym też pamięć na 2x4GB, żeby działała w trybie dual channel.

Nie masz wyjścia analogowego na karcie. Potrzebny adapter np. Displayport na VGA lub HDMI na VGA.

[quote=“pionner, post:4, topic:521989, full:true”]
Na twoim miejscu przyoszczędziłbym trochę kasy, zmienił procesor na jakieś i5 i dołożył SSD.
[/quote]Jeśli już dokładać, to w oczekiwaniu na Ryzena.

dasz rade zlozyc zestaw na morele z tymi zmianami ,które mówileś?

[quote=“Farmilek, post:7, topic:521989, full:true”]
dasz rade zlozyc zestaw na morele z tymi zmianami ,które mówileś?
[/quote]Podrzucę linki do części, może być?
https://www.morele.net/pamiec-corsair-ddr4-8gb-2x4gb-2400mhz-cl14-vengeance-lpx-cmk8gx4m2a2400c14-715674/
https://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-1050-ti-mini-4gb-gddr5-128-bit-dvi-hdmi-dp-box-zt-p10510a-10l-1073471/


lub

Dla pewności dopytam - Jaki masz monitor, proszę podaj model?

DOść stary, LG Flatron L192ws, posiada wejscie D-SUB. do tej pory uzywalem grafiki Nvidia Geforce 9600 GT i też musiałem uzywac przejsciowki z d-sub
A jaką płyte/dysk/obudowe/zasilacz do tego polecasz? Znasz moze jakies kody na darmowa dostawe albo złozenie?

[quote=“Farmilek, post:9, topic:521989, full:true”]
DOść stary, LG Flatron L192ws, posiada wejscie D-SUB. do tej pory uzywalem grafiki Nvidia Geforce 9600 GT i też musiałem uzywac przejsciowki z d-subA

jaką płyte/dysk/obudowe/zasilacz do tego polecasz?

Znasz moze jakies kody na darmowa dostawe albo złozenie?
[/quote]Miałem kiedyś takiego :smile:. Szkoda na niego wzroku.
Faktycznie ma tylko jedno wejście. Będzie potrzebny jeden z ww. adapterów, gdyż nowsze grafiki nie mają wyjść oraz sygnału analogowego.

To co masz w koszyku z pierwszego posta w temacie.

W morele:

  • usługa montażu bez dodatkowego chłodzenia (trzeba dodać do koszyka) za 1 zł oraz wysyłka gratis: ZKSOGF6DI4
  • usługa montażu z dodatkowym chłodzeniem za 1 zł oraz wysyłka gratis: ZKSOGF6DI4
  • pendrive SanDisk Cruzer Blade 16 GB za 1 zł oraz wysyłka gratis: L7Y12H32HR

Dzięki