Komputer pod Gre Battlefield Bad Company 2

(i5.) #1

Witam , jak w temacie złożyłem komputer specjalnie pod tą gre :slight_smile: A tak nawiasem mówiąc składając komputerpod tą gre pojdzie nam kazda inna ponieważ jak wiadomo ta wymagania ma duże :slight_smile: No i teraz konfiguracja mojego kompa ...

•Procesor: Intel® Core™ i5 750 2.66GHz

•System operacyjny: Windows® 7 Home Premium

•Płyta główna: Gigabyte P55-UD3 (2xPCI-E)

•Pamięć operacyjna: 4GB ( Dual Chanel ) DDR3 1333MHZ Kingston

•Dysk twardy: Samsung 500GB SATA II

•Napęd optyczny:Samsung DVD-/+ R/RW 22x

•Karta graficzna: GAINWARD GTX260 896mb , 448 bit GS

•Karta dźwiękowa: zintegrowana

•Zasilacz: 600W Chieftec CFT-600-14CD

No i gra się tnie tzn. Funkcje sa ustawione na "WYSOKIE" czyli najwyzej jak sie da , ale AAx1 i Aniztropic x16 + Dwie ostatnie funkcje OFF czyli v-sync i coś tam jeszcze ... W Takich ustawieniach gra ma ok 60 FPSów ...

Dodam że gra jest zaktualizowana do najnowszej wersji ...

I teraz moje pytanie , dlaczego sie tnie ? Sprzet jest taki jak powinien być bo takie parametry podawał producent i znalazłem np. tutaj

http://www.gamezilla.pl/content/oficjal ... 2-powaznie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: I Jak widać mój komputer jest taki jak powinien być

Czy to przez karte ? Lepszy jest Radeon HD5770 od Gainward GTX 260 GS ? :o

P>.S Gram na starym monitorze o to link

http://www.pantherproducts.co.uk/Produc ... _73V.shtml

Może to przez niego sie tnie bo nie nadąża przetwazac obrazu czy coś ?

Prosze o odpowiedz , pozdrawiam :slight_smile:

(T0mek95) #2

Czegoś nie rozumiem, napisałeś, że gra ma 60fpsów, a później, że się zacina. Można jaśniej? Chodzi ci o takie doczyty czy coś w tym stylu? Jeśli tak to powiem, że mam tak samo od czasu ostatniej aktualizacji (gra zacina się na 1s-2s dokładnie moment przed tym jak się zrespimy (kolega też tak ma).

(i5.) #3

Grachodzi na 80 FPSach oczywiscie jak jest jakiś mega dym to spadnie do 60 czy coś ale na ustawieniach jakich napisałem wyżej , ale jak ustawie Wgładzanie x16 a nie x1 + v-sync WŁĄCZE i tą ostatnią Funkcje też wlącze to jest poniżej 40 FPSów w spokojnym miejscu a jak jest walka to spada poniżej 15/10 ... :o

(T0mek95) #4

Po pierwsze vsync wyłącz, a po drugie wygładzanie x16 to stanowczo za dużo i twój komputer nie pociągnie tyle. Tę opcje pod vsyncem też możesz sobie darować bo dużo to ona nie daje (dodatkowe cienie których w sumie nie widać).

(i5.) #5

Daje rade , daje i to dobrze :slight_smile: Teraz wszystko chodzi na max ustawieniach +AA x16 , Anistropic x16 , v-sync ON ... Po prostu wtedy musiało być coś z grą.

Pozdrawiam