Komputer pod Gre Battlefield Bad Company 2

Witam , jak w temacie złożyłem komputer specjalnie pod tą gre :slight_smile: A tak nawiasem mówiąc składając komputerpod tą gre pojdzie nam kazda inna ponieważ jak wiadomo ta wymagania ma duże :slight_smile: No i teraz konfiguracja mojego kompa …

•Procesor: Intel® Core™ i5 750 2.66GHz

•System operacyjny: Windows® 7 Home Premium

•Płyta główna: Gigabyte P55-UD3 (2xPCI-E)

•Pamięć operacyjna: 4GB ( Dual Chanel ) DDR3 1333MHZ Kingston

•Dysk twardy: Samsung 500GB SATA II

•Napęd optyczny:Samsung DVD-/+ R/RW 22x

•Karta graficzna: GAINWARD GTX260 896mb , 448 bit GS

•Karta dźwiękowa: zintegrowana

•Zasilacz: 600W Chieftec CFT-600-14CD

No i gra się tnie tzn. Funkcje sa ustawione na “WYSOKIE” czyli najwyzej jak sie da , ale AAx1 i Aniztropic x16 + Dwie ostatnie funkcje OFF czyli v-sync i coś tam jeszcze … W Takich ustawieniach gra ma ok 60 FPSów …

Dodam że gra jest zaktualizowana do najnowszej wersji …

I teraz moje pytanie , dlaczego sie tnie ? Sprzet jest taki jak powinien być bo takie parametry podawał producent i znalazłem np. tutaj

http://www.gamezilla.pl/content/oficjal … 2-powaznie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: I Jak widać mój komputer jest taki jak powinien być

Czy to przez karte ? Lepszy jest Radeon HD5770 od Gainward GTX 260 GS ? :o

P>.S Gram na starym monitorze o to link

http://www.pantherproducts.co.uk/Produc … _73V.shtml

Może to przez niego sie tnie bo nie nadąża przetwazac obrazu czy coś ?

Prosze o odpowiedz , pozdrawiam :slight_smile:

Czegoś nie rozumiem, napisałeś, że gra ma 60fpsów, a później, że się zacina. Można jaśniej? Chodzi ci o takie doczyty czy coś w tym stylu? Jeśli tak to powiem, że mam tak samo od czasu ostatniej aktualizacji (gra zacina się na 1s-2s dokładnie moment przed tym jak się zrespimy (kolega też tak ma).

Grachodzi na 80 FPSach oczywiscie jak jest jakiś mega dym to spadnie do 60 czy coś ale na ustawieniach jakich napisałem wyżej , ale jak ustawie Wgładzanie x16 a nie x1 + v-sync WŁĄCZE i tą ostatnią Funkcje też wlącze to jest poniżej 40 FPSów w spokojnym miejscu a jak jest walka to spada poniżej 15/10 … :o

Po pierwsze vsync wyłącz, a po drugie wygładzanie x16 to stanowczo za dużo i twój komputer nie pociągnie tyle. Tę opcje pod vsyncem też możesz sobie darować bo dużo to ona nie daje (dodatkowe cienie których w sumie nie widać).

Daje rade , daje i to dobrze :slight_smile: Teraz wszystko chodzi na max ustawieniach +AA x16 , Anistropic x16 , v-sync ON … Po prostu wtedy musiało być coś z grą.

Pozdrawiam