Komputer podłączony do TV drgający ekran

przyniosłem sobie do pokoju tv samsung 26", żeby lepiej się grało na xboxie…(wcześniej miałem monitor samsung syncmaster t200HD)

na xboxie jest wilka różnica oczywiście na lepsze, ale na kompie drga mi ekran i wszystko jest nie ostre.

model telewizora to samsung samsung le23t51b 26"

proszę o pomoc :slight_smile:

i dzięki za odpowiedzi.

Połączyłeś zapewne laptopa poprzez kabel RGB.Lepsza jakość chyba była by poprzez DVI, a jakie masz jeszcze wyjścia z karty graficznej?

nie, zwykły PC stacjonarny…

i od grafy są tylko DVI i przez takie jest podłączony :slight_smile:

Wtyczki sprawdź czy dobrze podłączone.Może warto sprawdzić inne rozdzielczości na tv .Kolega ma tak , że z komputera wychodzi sygnał z DVI na adapter HDMI a później już HDMI do tv ale ma max 800x600 bo DVI ma jakieś ograniczenie.

Jeżeli masz kartę grafiki w PC - nVidia GeForce to wchodzisz w panel sterowania nVidia i tam :

Ustawienia 3D -> Zarządzanie ustawieniami 3D -> Przyspieszenie wieloekranowe/różne procesy graficzne ustaw TRYB ZGODNOŚCI

Nic to nie dało

dodam, że jest git tyko na jednej rozdzielczości…

ale ona jest za mała i wszystko jest dużo za duże…

Ta “git” rozdzielczość to natywna rozdzielczość twojego telewizora. Na każdej innej obraz będzie skalowany i przez to nieostry i brzydki.

Natywna rozdzielczość tego modelu to 1366 x 768 według jakiś danych technicznych (ale ten symbol który podałeś pasuje do 23" telewizora, nie 26").