Komputer przechodzi w analogowy tryb oszczędny

Zapewne to mu wyświetla monitor jak wygaśnie.

A skąd mogę wiedzieć? Napisał co napisał więc co te wszystkie dywagacje typu, co miał na myśli?
Będzie chciał to dokładniej problem opisze.

To po co drążysz?

Monitor bez głośników i robi to na każdym monitorze bo sprawdziłem

Napisałem co masz robić.

Ja?

A włąśnie to jest istotne. Bo dzięki GOOGLE wiadomo, że to monitor przechodzi w tryb analogowy a nie KOMPUTER (jak napisał autor). A jeśli się z tym nie zgadzasz to powiedz dokładnie co w KOMPUTERZE może pracować analogowo?

Czyli problem z grafiką.
BTW - nadal nie opisałeś co dokładnie robiłeś w ramach wymiany chłodzenia. Ty mówisz, że tego byś się nie czepiał, bo na pewno zrobiłeś to dobrze. A ja właśnie tego elementu najbardziej nie jestem pewny.

Czy ty nie potrafisz czytać?

Jak sam widzisz, możesz gadać jak do słupa.
Nijak nie jest w stanie pojąć że to nie komputer ale sam monitor przechodzi w “analogowy tryb…”.
Zapewne z powodu wygaszenia systemowego.

Czytaj co juz było wcześniej napisane

Czy to takie trudne całośc ogarnąć.

Ja ogarniam, ty natomiast motasz.
Dopatrujesz się nie wiadomo czego a tu po prostu ekran się wygasza.
Aktualizacja sterowników i kontrola ustawień to jedyne co należy zrobić.

Przeczytałeś co napisałem? Ze zrozumieniem? A czym to wszystko jest jak nie kontrolą ustawień? A co do sterownika karty to najpierw trzeba sprawdzić czy nie ma zahaczonej możliwości wyłączania w ramach oszczędzania energii. Wiele sterów tak ma i to może powodować z nimi problemy. Ale najpierw zawsze zaczynasz o podstawy. Od sprawdzenia integralnosci plików systemowych. Zawsze.

Przeczytałem.

wymieniłem na karcie i procku chodzi cichutko i nie przegrzewają się więc jestem pewien żę to nie jego wina

No właśnie. Przeczytałeś. Tylko.

Posłuchaj łaskawie. Napisałem co na dzień dobry masz zrobić. Nie dostałem żadnej odpowiedzi czy to zrobiłeś a jesli tak to jakie są wyniki tego co zrobiłeś. Logi. W związku z tym szukaj odpowiedzi od kaszpirowskich.

Sposób w jaki prowadzisz dyskusję, odpowiadasz na pytania i udzielasz informacji sprawia, że w pierwszej kolejności jestem w stanie stwierdzić, że coś skopałeś przy wymianie tegosz chłodzenia.
A skoro nie potrafisz wprost wykonać jakiegoś polecenia krok-po-kroku osoby, która chce Ci pomóc to cóż, Twoja sprawa…

…albo właśnie usterki na karcie graficznej.
Wygaszenie systemowe ma miejsce po jakimś czasie nieaktywności - alternatywa dla wygaszacza.
Z kolei gość wyraźnie napisał, że jak odpali grę to problem występuje po kilku minutach, w przypadku pracowania w Office czy robieniu czegoś na dokumentach problem występuje po dłuższym czasie.
Jedyne mi przychodzi do głowy to problem z grafiką albo (w zniacznie mniejszym stopniu) z procesorem. Dlaczego? Bo problem związany jest z obciążeniem sprzętu podczas użytkowania. Do tego dochodzi kwestia “samodzielnej” wymiany chłodzenia na GPU i CPU.
Ale tak jak napisałeś - Możesz gadać jak do słupa…

Ja kończe udział w dyskusji, bo nie chce mi się na gościa tracić czasu.

Czego nie rozumiesz w tym że wymienione jest dobrze? Ale mniejsza już z tym, zauważyłem ostatnio jeszcze jedno kiedy wyłączę kompa z normalnie z pulpitu ten czasami się nie wyłączy znaczy obraz i muzyka wrzystko zgaśnie ale podzespoły chodzą i światełka na nich jak i na klawiaturze i myszce dalej się palą i gaśnie całkowicie tylko jak wyłączę go przyciskiem na zasilaczu

Zapytam ponownie, sterowniki masz aktualne?

Tak