Komputer przestaje działać po 3 minutach

mam taki problem. otóż włączam komputer uruchamia sie system wszystko działa i nagle po 3 minutach około jakby się zawieszał obraz pozostaje ten sam ale nie odpowiada na żadne polecenia, myszka również nie działa. po restarcie uruchamia się komputer co słychać po wentylatorze i zapala się dioda i tyle tzn. ani nie włącza sie monitor ani modem który mam podłaczony nie dostaje prądu gdyż żadna dioda się nie świeci . system się również nie uruchamia ponieważ nie słychać dwóch charakterystycznych dźwięków jakie występują przy uruchomieniu komputera. i taka sytuacja trwa pół godziny po czym znów na 3 minuty można go włączyć normalnie. czy ktoś mógłby mi pomóc jaki podzespół zawiódł? nic ostatnio nie podłączałem nowego do komputera ani nie instalowałem więc możliwe że coś się przepaliło. proszę o pomoc

Padł zasilacz… Jaki on jest?

Złączono Posta : 06.06.2007 (Sro) 10:11

To że sie zawiesza po paru minutach, a obraz zostaje może być oznaką zaprzestania podawania napięcia na dysk twardy przez zasilacz. Jak ostygnie to znów można włączyć na chwilę. Najprawdopodobniej to on jest przyczyną…

dzięki wielkie sprawdzę to