Komputer przestał łączyć się z internetem

Nie ma czegoś takiego jak

…pomocy nadal nie będzie.

Nie mam punktu przywracania przed próbowalem wczesniej i niestety nie dalo sie i sie usunely punkty.

To Moze odpowiadać za model? Ale chyba nie.

Trochę mi się nie chce wierzyć, żeby tak poważna firma jak HP do komputera z kluczem dla windows 8 wgrywała nagle windows 7, ale ok nic nie będę na ten temat mówił, może robią kombinacje tam.

Co do tematu znajdź dowód zakupu lub gwarancję i na nich będzie pełna nazwa i model komputera.

Udalo mi sie sprawdzić w systemie jest to HP 250 G3 Notebook PC.

Sterowniki do Twojego komputera:
https://support.hp.com/pl-pl/drivers/selfservice/hp-250-g3-notebook-pc/6732462

Jeśli nie wiesz jaki dokładnie masz model WiFi, to podaj identyfikatory sprzętu.
Znajdziesz je w menadżerze urządzeń. Kliknij prawym myszy na karcie sieciowej WiFi i wybierz właściwości. Potem zakładka “szczegóły” i w polu “Właściwości” wybierz “identyfikator sprzętu”

Nie wklejaj tu screena tylko skopiuj je do tematu

Drcureit Zneutralizowal wirusy ale nie ony chyba byly przyczyna problem wciąż jest

3

W karcie sieciowej nic nie ma w właściwościach.

Skup się… czytaj ze zrozumieniem… i postępuj zgodnie z instrukcją, którą Ci podałem.
Zajrzałeś nie tu, gdzie trzeba.

Wszedłem menadzer urządzeń karty sieciowe właściwosći i dalej nic nie było

Tak sprawdzałeś?

Dziękuje

PCI\VEN_1814&DEV_3290&SUBSYS_18EC103C&REV_00 To indeftykator

Proszę oto sterownik
Znalezione na forum HP

Jeżeli to pomoże będe szczesliwy :smiley:

Edit nie rozwiazalo problemu Pisze Ten komputer ma ograniczoną lączność z nazwa internetu moze to cos z ip albo z czyms innym bo ograniczona lączność.

Próbowałes na sztywno ustawić serwery DNSD w windowsie np. Googlowe: 8.8.8.8 i drugi DNS 8.8.4.4

Coś może siedzieć w pliku hosts, lub jakaś zapora jest włączona.
Czy to samo dzieje się na połączeniu kablowym ?
Przeskanuj komputer programem

Tak z kablem jest to samo.

Przypisanie na szytwno nic nie dało bramke też próbowałem ale tez nic nie dało