Komputer przy odpalaniu "cięższych" aplikacji się zawiesza

Nie

Ale warto zrobić co napisałem, bo może być problem z wgraniem steru od AMD - czytaj jak coś!

Jasne, dzięki. Wieczorem dam znać

Cześć, zainstalowałem system, włączyłem instalacje The Walking Dead A New Frontier, poszedłem od kolegi, dopiero wróciłem, patrzę a tu komputer huczy jakby ktoś włączył odkurzacz i zrobiło się t co pisałem w jednym z poprzednich postów, nic nie było widać na ekranie, a myszka i klawa nie świecił się, to znaczy diody. Już nie wiem co robić :< 4 p*****lony raz do serwisu będę musiał zanieść. To już chyba jego czas. Co mam robić?!
Włączyłem ponownie komputer, nie było słychać piknięcia. Co mogło się stać ?

Płyta
Zasilacz
"nowa karta"
inne

wybieraj

Masz integrę, to wyjmij 5770 i zobacz, czy komp wstał?

Jeśli przed wymianą grafiki komputer nie sprawiał problemów to tylko ją tutaj bym winił. Serwis powinien mieć inne egzemplarze na stanie, wtedy podmiana na inną dałaby jasną odpowiedź.

Cale szczęście mam jeszcze starą grafikę.
Napisałem do sprzedawcy na allegro. Ma obowiązek oddać pieniądze za bubla. Dodam też, że po podłązeniu do moitora w ogole nie reaguje, a kabel którym była podłączona najprawdopodobniej został przez nią uszkodzony. TN. kiedy podłączam do PlayStation to sa tylko artefkty i nic więcej

Całe szczęście, sprzedawca okazał się spoko gościem i zwróci pieniądze. Dziękuję wszystkim za zmarnowany czas. Miłego Weekendu!

Chyba wiedział co sprzedaje? używki kupuj zawsze z gwarancją lub możliwością zwrotu - bo jak trafisz na cwaniaka, to kasę wyrzucisz do śmietnika.