Komputer resetuje się co kilka sekund

Witam mam problem z komputerem po nacisnięciu przycisku power na obudowie komputer się włącza chodzi kilka sekund po czym się resetuje i tak w kółko.Dodam że mam słabej jakosci zasilacz qoltec bodajże i nie mam włożonego dysku.Zastanawiam się nad awarią ramu bądz zasilacza po wyciągnięcu ramu słychac pisk proszę o pomoc.

A cokolwiem na monitorze widać? Karta graficzna jest? Czy procek ma dobre chłodzenie?

Na monitorze brak sygnału procek ma boksowe a karta graficzna jest.

Ok napisz co dokładnie masz, zestaw.

Pentium g620 ,gt 610 1gb, ram kingston 1x4gb 1333 cl9 zasilacz qoltec 430w płyta główna msi h61m-p20 g3

Hm, raczej nie zasilacz, można by sprawdzić na innym, ale …wyjmij na początek kartę graficzna i podłącz monitor do płyty głównej (jednocześnie sprawdzi się i kartę i zasilacz, zawsze kilka W mniej ). Wcześniej jakies objawy były?

Wczesniej juz raz tak mialem wyjołem karte i chyba się włączyl teraz bo się nie resetuje

Powiedz, czy bez karty wstanie, , czy cokolwiek zobaczysz, jak tak, to masz zdechła grafikę :wink:

Wsadzilem spowrotwm grafę i działa myslę ze to zasilacz dzięki za pomoc

Niekoniecznie zsilacz, może być tez płyta główna lub karta, ale skoro bez testu (podpiecie innego na moment) jesteś pewien zasilacza, to wymień :wink: Jak zaczyna dawać sygnały, to do spalenia nie czekaj :wink:

Obciąż kartę graficzną jakimś benchmarkiem np. Furmarkiem, jak przejdzie to potem obciąż procka np. OCCT (chociaż z 20 minut).
Jak będzie ok to odpal oba na raz i jak się nie wysypie to miałeś coś nie dopięte i jest ok. Inaczej to raczej
zasilacz.

Możesz go pomierzyć miultimetrem choć byłbym ostrożny, zawsze czegoś się dowiesz.