Komputer resetuje się i czasem odmawia ponownego właczenia

Wygląda to tak: Podczas normalnego korzystania np. z przeglądarki z otwartą 1 kartą komputerek wyłącza się. Czasem uruchamia się ponownie, a czasem zostaje czarny ekran i nie dochodzi nawet do sprawdzania ramu na początku, tylko słychać jak napęd wydaję co chwilę taki charakterystyczny dźwięk jak przy włączaniu. Zachowuje się jakby miał błąd sumy kontrolnej. Zauważyłem że dość często przed padnięciem pada w przeglądarce wtyczka flash dosłownie 5 sekund przed samoczynnym restartem. Podejrzewam kartę graficzną jako winowajcę problemów. Mam normalną kartę EAH3450 Asusa podpiętą pod PCI Express, i dodatkowo jakieś /cenzura/ zintegrowane z płytą główną. To drugie jest jakoś wyłączone i działa tylko ta Asusowa. Stąd moje pytanie: Jak włączyć tą zintegrowaną kartę i wyłączyć tą podpiętą pod PCI żeby sprawdzić czy to ona nawala?

Pozdrawiam!

Zrobiłem tak jak mi kazałeś, ale kompowi odwaliło. Mozilla ciągle wywalała mi łędy i niechciała sięwłączyć a explorer resetował kompa przy próbie wejścia na stronę. Wyłączyłem jakieś procesy chyba od sterowników do asuski i mozillę udało mi się odpalić, ale co chwila się wyłącza. Kondensatory są ok.

Dodane 03.03.2011 (Cz) 14:15

Włożyłem znów asuskę bo nie mogłem nawet wejść na forum. Problem był nawet w trybie awaryjnym. Po włożeniu karty PCI wszystko jest po staremu. zaraz się zawiesi albo zresetuje… :C Co mam robić?

Dodane 03.03.2011 (Cz) 14:16

Temperatura CPU waha się między 30 a 38 stopni, więc chyba jest w normie…

Dodane 04.03.2011 (Pt) 11:08

Zauważyłem, że komputerek resetuje sięgdy jest włączony jakiś obiekt flash. O co tu może chodzić?