Komputer resetuje się po oknie Memory Testing

Witam od dzisiejszego dnia mam pewien problem z moim komputerem. Gdy włączam go na początku zamiast ekranu z nazwą płyty głównej oraz opcją wejścia do BIOS’u wyskakuje mi okno “Memory Testing”, po którym komputer resetuje się i od nowa rozpoczyna się test. Test kończy się na sprawdzeniu pamięci RAM i zrssetowaniu. Nie mogę wejść w BIOS, klawisze odpowiadające odpowiednim polecenia na ekranie również nie odpowiadają - powodują tylko restart komputera. W komputerze mam dwie pamięci RAM po 512 MB każda. Sprawdzenie każdej z nich pojedynczo (poprzez uruchomienie osobno na jednej, a następnie na drugiej) nic nie daje. Po wpływem wyjęcia obydwóch pamięci na raz to dźwięk jaki wydaje komputer sugeruje na błąd lub uszkodzenie karty graficznej (1 dźwięk długi i 3 krótkie). Niestety po wymianie karty graficznej na inną problem nadal występuje. Niestety nie mogę przetestować pamięci RAM np. programem Memtest86+, ponieważ płyta z nim nie reaguje na polecenia. Skończyły mi się pomysły i nie wiem co dalej robić. Parametry komputera:

  • Płyta główna: ASUS A8N5X ACPI BIOS Revision 1003

  • Karta graficzna: ASUS EN300GT

  • Procesor: AMD Athlon 64 Processor 3200+

  • Pamięć RAM: GOODRAM gr400d6464l3/512

  • typ BIOS: Phoenix AwardBIOS v6.00PC

Zrób reset BIOSu zworką na płycie. Jeśli to nie pomoże sprawdź komputer z innymi pamięciami (nawet jedną sztuką). Bez żadnego modułu pamięci nie uruchomisz komputera.