Komputer resetuje sie podczas instalowania sterow do dzwieku

Witam

Na wstepie przepraszam za brak polskich znakow, holenderski system operacyjny itd

Podczas prob instalowania sterownikow do dzwieku nagle resetuje mi komputer. Moj komputer to:

Intel Brookdale-G i845GL

Intel 82801DB(M) ICH4(-M) - AC97 audio controller [b-0] (i nie moge sie tego sterownika pozbyc, a gdy instaluje sie dalej to resetuje kompa)

Windows XP

Z gory dziekuje

Wyraź się jaśniej… jak to nie możesz się pozbyć sterownika? Co to za szyfr myślowy? :lol:

Komp Ci się restartuje ponieważ (zapewne) instalujesz niewłaściwy sterownik.

W sensie usunac go aby zainstalowac nowy, slyszalem ze lubia sie psuc gdy instaluje sie jeden na drugi.

W takim razie nie wiem jaki zainstalowac bo wlasnie ten wyskoczyl mi gdy w google wrzucilem nazwe karty dzwiekowej i dopisalem drivers

Dodane 30.07.2012 (Pn) 18:01

bump - nadal nierozwiązane

Uporządkuję nieco sytuacje.

Zakupiłem komputer na którym zainstalowane były już sterowniki. W pewnym momencie sterownik już zainstalowany przestał działać ot tak po prostu. Usunąłem go wiec i po ponownym uruchomieniu kompa wpisałem nazwę karty dźwiękowej do google. Podczas instalacji tego co mi google wypluło komputer się resetuje. Po włączeniu systemu każdorazowo próbuje kontynuować instalacje co jednak ma zawsze ten sam skutek.

Informacje jakich potrzebuje to:

  • jak usunąć ten próbujący się instalować sterownik

  • jak posprzątać rejestry które chyba się trochę popsuły przez instalacje tego sterownika (choć nie jestem pewien)

  • jaki sterownik powinienem zainstalować