Komputer resetuje sie samoczynnie przy dolozeniu trzeciej kości RAMu

Witam. Wczoraj przerobiłem swój system Windows 7 z 32 na 64bity. Miałem ciągle 4gb RAMu więc dołożyłem sobie 3 kość RAMu z 2gb. Kość na pewno dobra bo konsultowałem się co do niej i na pewno działać powinna. Jednak kiedy odpalam komputer, on sam się resetuje. Mam do wyboru uruchomienie zwykłe lub uruchomienie z naprawą jednak to i to nie działa bo komputer się restartuje. Wyjąłem starą kość RAMu i na jej miejsce włożyłem tą nową i wszystko działa. Co w takim razie jest źle? Jak wkładam wszystkie 3 kości RAMU to jedyne co działa to BIOS, który widzi wszystkie 3 kości i pokazuje, że mam na komputerze 6gb ramu.

 

HmateuszH, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Poza tym, nie ma czegoś takiego jak karta RAMu. Są kości RAM.

Dopowiem także, ze kiedys odpaliem komputer z tymi trzema kośćmi na Win7 32bit (nie wiedziałem wtedy ze moge miec tylko 4gb na tylu bitach) i komputer działał (chociaz oczywiście ta trzecia kość nic nie dawała).

sprawdź czy ta kość jest kompatybilna z płytą główną i pozostałymi ramami najlepiej kupić tej samej firmy co masz te 2- przyczyn może być wiele - rozumiem że sprawdzałeś jedna nowa jedna stara

Kość jest kompatybilna i z tym i z tym, Sprawdzałem także z jedną nową, jedną starą.