Komputer restartuje się po uruchomieniu gry


(Maras0041) #1

Większość aplikacji pracuje bez zarzutu internet dziala bez szwanku ale gdy próbuje uruchomić jajką kolwiek grę komputer się resetuje przyczyna nie mogą być wymagania bo mam wszystkie sterowniki a uruchamiane gry chodzily przed sformatowaniem dysku bez problemu. Proszę o POMOC! !!


(Neon1992) #2

(Azpr) #3

może byc też wina zasilacza, niewyrabia sie już...


(Craker92) #4

:smiley: Witam! !!

Też miałem taki kłopot....

Nałożyłem pastę termo przewodzącą (oczywiście Arctic Silver 5:-) na procek bo strasznie się grzał....

I teraz problem nie występuje! !!

Życzę wesołych Świąt! !!


(Błażej) #5

Podaj cfg kompa(z zasilaczem)


(michalj82) #6

Może po formacie zapomniałeś zainstalować sterowniki do płyty głównej ?


(Maras0041) #7

teraz również za czynaja się kłopoty z innymi aplikacjami uruchamiają się ale po pewnym czasie wyskakuje komunikat ze wystąpił problem z aplikacją i zostanie ona zamknięta. Sterowniki wszystkie mam. Intel celeron d 2,53GHz, 256MB Ram płyta głowna:asrock(albo asus nie wiem czy robi różnice ale na samej płycie pisze as rock a na cd od plyty pisze asus) z zasilacz wyczytałem tylko:Model 300x1 POWIEDZCIE CO MAM DOKŁADNIE ODCZYTAĆ Z TEGO ZASILACZA BO TAM PEŁNO JAKIŚ PIERDOŁÓW


(Błażej) #8

Firma oraz max W


(Maras0041) #9

OPITUMUS 300W :o


(Błażej) #10

Porzycz od kogoś zasilacz, i sprawdź czy na nowym będzie chodzisz OK


(Maras0041) #11

Hej dzieki za pomoc ale żaden ze sposobów.Nie był poprawny. Poprosiłem o pomoc pracownika firmy komputerowej i on poradził sobie z tym problemem w kilka minut. Dowiedziałem sie tylko tyle ze w dirextie wyłaczyła sie usługa przyspieszania czegos tam (już nie pamietam). Jeszcze raz dzieki ze zawsze służucie pomocą.