Komputer restartuje się po uruchomieniu gry

Większość aplikacji pracuje bez zarzutu internet dziala bez szwanku ale gdy próbuje uruchomić jajką kolwiek grę komputer się resetuje przyczyna nie mogą być wymagania bo mam wszystkie sterowniki a uruchamiane gry chodzily przed sformatowaniem dysku bez problemu. Proszę o POMOC! !!

może byc też wina zasilacza, niewyrabia sie już…

:smiley: Witam! !!

Też miałem taki kłopot…

Nałożyłem pastę termo przewodzącą (oczywiście Arctic Silver 5:-) na procek bo strasznie się grzał…

I teraz problem nie występuje! !!

Życzę wesołych Świąt! !!

Podaj cfg kompa(z zasilaczem)

Może po formacie zapomniałeś zainstalować sterowniki do płyty głównej ?

teraz również za czynaja się kłopoty z innymi aplikacjami uruchamiają się ale po pewnym czasie wyskakuje komunikat ze wystąpił problem z aplikacją i zostanie ona zamknięta. Sterowniki wszystkie mam. Intel celeron d 2,53GHz, 256MB Ram płyta głowna:asrock(albo asus nie wiem czy robi różnice ale na samej płycie pisze as rock a na cd od plyty pisze asus) z zasilacz wyczytałem tylko:Model 300x1 POWIEDZCIE CO MAM DOKŁADNIE ODCZYTAĆ Z TEGO ZASILACZA BO TAM PEŁNO JAKIŚ PIERDOŁÓW

Firma oraz max W

OPITUMUS 300W :o

Porzycz od kogoś zasilacz, i sprawdź czy na nowym będzie chodzisz OK

Hej dzieki za pomoc ale żaden ze sposobów.Nie był poprawny. Poprosiłem o pomoc pracownika firmy komputerowej i on poradził sobie z tym problemem w kilka minut. Dowiedziałem sie tylko tyle ze w dirextie wyłaczyła sie usługa przyspieszania czegos tam (już nie pamietam). Jeszcze raz dzieki ze zawsze służucie pomocą.