Komputer restartuje się sam przy włączaniu

Wszystko działało poprawnie, dopóki nie zrobiłem formata. Po formacie zaczął występować problem z odpalaniem gier. Na początku, po minucie, aż w końcu po 3 sekundach po odpaleniu gry, obraz mrugnął dwa razy po czym komputer zawieszał się (po kilku kliknięciach myszką z biosu wydawany został jeden krótki sygnał). Na początku sprawdziłem kości RAM’u. Okazało się, że to nie wina kości. Problem ten występował przez kartę graficzną (GeForce 8600 GTX), mimo iż przed formatem wszystko działało dobrze. Po odłączeniu karty komputer nie zawiesza się. Teraz problem wygląda jeszcze gorzej. Gdy karta graficzna jest podłączona, po włączeniu komputera mijają 2-3 sekundy po czym restartuje się. Dzieje się tak cały czas. W tym czasie monitor nic nie wyświetla (tak jakby był komputer wyłączony). Sprawdzałem kartę graficzną u kolegi i wszystko działało bez zarzutów. Niestety nie mam możliwości pożyczenia od nikogo karty graficznej pod pci express w celu sprawdzenia czy to nie wina płyty głównej. Ktoś wie w czym tkwi problem? Z góry dziękuję za pomoc.

Czy najpierw zainstalowałeś wszystkie stery do płyty głównej i potem do grafiki czy odwrotnie? Zainstalowałeś DirectX?

Tak, najpierw stery do płyty głównej (oprócz jednego, tego odpowiedzialnego za zintegrowaną kartę graficzną), później stery do grafiki. DirectX’a też.

Może zrobię jeszcze raz formata jeśli nic nie zdziałam.