Komputer restatuje się przy próbie formatowania dysku

Witam! Mam taki problem. Od kilku dni komputer w trakcie pracy sam zaczal sie wylaczac, zeskanowalem go programem antywirusowym i szczepionkami itd. okazalo sie, że jest porzadnie zainfekowany. Postanowilem sformatowac dysk…

Po wsadzeniu plyty z win Xp gdy dochodzilem do opcji naprawy i zainstalowania nowego win xp przed formatowaniem za kazdym razem komputer sie wyłaczal #-o #-o #-o czy jest jakis inny sposob sformatowania dysku i zainstalowania windowsa.

PROSZE O POMOC ![-o<

Odłącz kabel od internetu i spróbuj ponownie.

czy to coś zmieni? mam neostrade i podczas odpalania instalatora xp modem neo nie wlacza sie…

A jak go formatujesz z poziomu windows’a czy z “biosu”??

tzn zaczne od tego, ze nie jestem zbyt zaawansowany w te klocki…

w biosie zmienilem zeby komputer przy odpaleniu zaczynal od cd-romu… zalacza sie instalator, instaluje sterowniki i dochodze do momentu gdzie mogę klikajac enterem uruchomic instalowanie windowska i wciskajac klawisz R naprawic obecny system, ale nawet nie zdąze kliknąc ‘enter’ a komputer wylacza sie. robiłem tak juz kilka razy i za kazdym razem w tym samym punkcie komputer wylacza sie…

Jeżeli masz zawirusowany komputer to nie sądzę żeby opcja napraw coś zmieniła. Tu trzeba sformatować do czysta i na nowo wgrać windowsa. Jesteś pewien że tego systemy się nie da odratować?

watpie ponieważ komputer chodzi spowolniony i tez w trakcie pracy dosyc czesto sie wylacza…

A jaki masz zasilacz.??

nie mam pojecia jaki jest to zasilacz… komputer jest 2letni, nie jest notorycznie używany itd.

boomeroo , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Daj logi z HijackThis i ComboFix oraz screen z HD Tune zakładka Health.

Podaj też temperatury.