Komputer rusza, 2sek wyłącza się

Witam serdecznie.

po złożeniu komputera: Inte Celeron G530, GIGABYTE H61M-S2PV, Pamięć Kingston 2GB , dysk Segate 320gb komputer po włączeniu chodzi przez 2sekundy a następnie wyłącza się, gdy nie wyłączę zasilacza to po ok 5sekundach następuje ponowny rozruch i analogicznie wyłączenie. Nie pojawia się nic, reset biosu zworką nic nie pomógł, wyciągnięcie baterii również. Odłączyłem kolejno dysk, pamięć ram i nadal to samo.

Zasilacz CHIEFTEC GPS-450AA 101A (może on jest przyczyną? ) dodam, że płyta główna przyszła do mnie zapakowana chyba w folii do pakowania żywności (z tworzywa sztucznego)

wszystko dobrze podłączyłeś ?

jeśli masz inny zasilacz to zamień i sprawdź, jeśli nie pomoże to obstawiam problem z płytą główną

Mam inny zasilacz w starym komputerze niestety brak tam złącz ATX więc raczej ze sprawdzenia płyty głównej pod innym zasilaczem nici.

Spróbuję jeszcze wyciągnąć wszystko począwszy od procesora i złożyć jeszcze raz

Gdzie kupiłeś płytę (sklep internetowy czy prywatnie od kogoś), czy jest nowa?

Podaj rewizję płyty głównej (lewy dolny róg).

Płyta używana, allegro z 30 dniami gwarancji. Rozebrałem całość i dokładnie obejrzałem i znalazłem prawdopodobnego winowajcę…

http://www.tinypic.pl/jwrr1ke34o0u brak końcówki styku CPU, po prawej pierwszy rząd od środka