Komputer Sam mi się wyłącza

Witam , mam problem z komputerem a więc tak komputer sam mi się wyłącza już miałem taki problem ale tata coś temu zaradził ale znów ten sam problem zrobiłem formata ale to nic nie dało jedynie zmniejszyło częstość wyłączanie . Proszę o pomoc bardzo już na tylu forach prosiłem o pomoc ale nic mam nadzieje że ktoś kto się na tym zna pomoże mi .

czy dostajesz jakieś komunikaty?

czy sprawdzałeś pamięć , zasilacz

Pobierz OTL otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html przeskanuj daj log OTL.txt oraz Extras.txt.

:slight_smile:

Te restarty mają jakąś charakterystyczną przyczynę?(np. gdy długo grasz lub włączasz jakiś program czy to zupełnie losowe?)

gdy gram np w metin2 jak wybieram postać lub w cs a teraz zaczyna mi się wyłączać nawet na grze seafight przeglądarko-wa gra , zaraz wam tego scana dam

Mam pytanie a czy takie wyłączanie może być spowodowane brak jakiejś pasty na procesorze ?

tata teraz posmarował procesor pastą do zębów i działa dopóki nie wyschnie pomożecie ?

achtelikzdw ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Tu macie scana :

http://wklej.org/id/441230/

tym OTL

Lol pastą do zębów? skąd wziął taki pomysł heh to gorsze chyba niż by nic nie było :wink: Pasta termoprzewodząca jest bardzo ważna bez tego chłodzenie nie odprowadza ciepła tak jak powinno pasta do zębów raczej nie ma takich właściwości i pogarsza jeszcze sprawę :confused: Polecam pastę arctic silver 5 ;]

Apropo restartów… powodem może być właśnie przegrzewanie się którejść części choćby tego procesora… lub siadający zasilacz ale w wypadku pasty do zębów zaczął bym od tego ;D

Pasta do zębów zaraz wyschnie i możesz zagrzać proca;/

ok byłem u mechanika czy coś on dał mi tą pastę termo coś tam ale problem nadal jest

Podaj temperatury i napięcia z BIOSu i Everesta.