Komputer sam ściąga i wysyła sporo danych

Witam.

Ostatnio odkryłem ze mój komp ciągnie dużo danych (nawet 200 mb dziennie). Wcześniej niczego takiego nie zauważyłem. Jest to dla mnie dużym problemem ponieważ mam modem bezprzewodowy z limitem :frowning: Dodam jeszcze że na pewno nie są to aktualizacje (sprawdzałem). Mam windę 7 jeżeli to może pomóc w zidentyfikowaniu problemu. Prosił bym o pomoc ponieważ z internetu korzystać muszę, a ciężko tak korzystać z przebitym limitem… (mam 3 gb/mies).

Prosił bym o szybką pomoc bo zużycie 250 mb dziennie to o 4x za dużo…

Jakie programy masz uruchomione w tle? Np. te które widoczne są w systemowym zasobniku.

Może kolesie od logów pomogą. :slight_smile: Choć Google też może ci pomóc:

http://www.google.pl/search?client=opera&rls=en&q=co%C5%9B+zapycha+%C5%82%C4%85cze&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Kolesie od logów postarają się pomóc.

Poprosimy loga z OTL:

Instrukcje.

kolesie od logów się chyba nie natrudzą… brat google pomógł i teraz zablokowałem kilka programów (nokia ovi, google, itp) i nic nie pobiera (użyłem net limitera)

zobaczę jak będzie, ale jak na razie jest spoko, nic nie pobiera w tle:)

Nokia ovi to śmieć jakich mało. Zainstalowałem to po kupnie telefonu i równie szybko odinstalowałem. Jak obserwuję podejście Nokii do oprogramowania to boję się że zaprojektowanych przez nich program do tworzenia ikon zajmowałby 100MB.

niestety nokia ovi to ponad 60 mb + aktualizacje które próbuje pobrać za każdym razem gdy sie podepnę… Ale zablokowałem i jest spoko :smiley: nic nie pobiera zbędnego