Komputer sam ściąga i wysyła sporo danych


(W Milut) #1

Witam.

Ostatnio odkryłem ze mój komp ciągnie dużo danych (nawet 200 mb dziennie). Wcześniej niczego takiego nie zauważyłem. Jest to dla mnie dużym problemem ponieważ mam modem bezprzewodowy z limitem :frowning: Dodam jeszcze że na pewno nie są to aktualizacje (sprawdzałem). Mam windę 7 jeżeli to może pomóc w zidentyfikowaniu problemu. Prosił bym o pomoc ponieważ z internetu korzystać muszę, a ciężko tak korzystać z przebitym limitem... (mam 3 gb/mies).

Prosił bym o szybką pomoc bo zużycie 250 mb dziennie to o 4x za dużo.....


(WODZU) #2

Jakie programy masz uruchomione w tle? Np. te które widoczne są w systemowym zasobniku.


(Aleksander Czarnowski) #3

Może kolesie od logów pomogą. :slight_smile: Choć Google też może ci pomóc:

http://www.google.pl/search?client=opera&rls=en&q=co%C5%9B+zapycha+%C5%82%C4%85cze&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest


(Andrzejswit) #4

Kolesie od logów postarają się pomóc.

Poprosimy loga z OTL:

Instrukcje.


(W Milut) #5

kolesie od logów się chyba nie natrudzą... brat google pomógł i teraz zablokowałem kilka programów (nokia ovi, google, itp) i nic nie pobiera (użyłem net limitera)

zobaczę jak będzie, ale jak na razie jest spoko, nic nie pobiera w tle:)


(WODZU) #6

Nokia ovi to śmieć jakich mało. Zainstalowałem to po kupnie telefonu i równie szybko odinstalowałem. Jak obserwuję podejście Nokii do oprogramowania to boję się że zaprojektowanych przez nich program do tworzenia ikon zajmowałby 100MB.


(W Milut) #7

niestety nokia ovi to ponad 60 mb + aktualizacje które próbuje pobrać za każdym razem gdy sie podepnę.... Ale zablokowałem i jest spoko :smiley: nic nie pobiera zbędnego