Komputer sam się resetuje/brak BSOD/temperatury chyba ok

Witam! Mam spory problem z nieregularnym, samowolnym resetowaniem się komputera. Użyłem więc wyszukiwarki tematów na tym forum i postąpiłem zgodnie z wskazówkami z podobnego przypadku - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=2&t=275003&p=1836405&hilit=komputer+resetuje+si%C4%99#p1836426. Problem w tym, że nie mam szansy dokończenia sprawdzenia poprawności działania pamięci RAM, bo po ok. 10-15 min następuje reset kompa (do tego momentu program nie wykazał błędów). Próbowałem użyć również Debuggera Widnows, ale folder minidump jest pusty…Dodam tez, że po restarcie i dosłownie 10 sekundowym wyłączeniu komputera z prądu i włączenia z powrotem czas “bez restartu” jest nieco dłuższy (do pół godziny). Restarty zdarzają się czasem również w trakcie ładowania systemu, co - przynajmniej tak mi się zdawało - wskazywało na problemy z temperaturą. Temperatury zaraz po restarcie i załadowaniu systemu:

wynikias8.jpg

Z góry dzięki za pomoc i czekam na dalsze instrukcje :wink:

dawaj logi z hijacka

Wg mnie pada zasilacz. Podepnij inny i sprawdź czy wszystko będzie normalnie działać.

To nie jest wina wirusów, zresztą log wygląda na czysty.

Podaj resztę rzeczy o których wtedy pisałem, a szczególnie napięcia.

To, co znalazłem w BIOS :arrow: PC Health Status:

Vcore OK

DDR18V OK

+3.3V OK

+12V OK

Current CPU Temperature 34C

Current CPU FAN Speed 901 RPM

Current System FAN Speed 0 RPM

BSOD-ów nie ma (tak jak pisałem minidump pusty), a sprawdzanie ramów 2 razy mi wywaliło gdzieś po 10-15 minutach.