Komputer sam się resetuje

Nie uruchamiaj nic z tego uwalonego zasilacza, drobne przepięcie i płyta zginie. Nawet nie będziesz o tym wiedział. Nie wiadomo jakie napięcia on daje (może zdecydowanie za duże)?

No dobra, tylko sprawdziłbym jaki potrzebny by był ten zasilacz przez ta stronę, bo tak muszę w ciemno kupować.

Jakiś ModeCom MC lub lepiej CORSAIR/Enermax/OCZ 500W (na zapas)

Właśnie też jestem nastawiony na zasilacz OCZ lub Corsair. O Corsair’u piszą w książeczce ASUS’a od płyty głównej, tylko czy bedą mieli gdzieś u mnie w mieście ten zasilacz.

Mam 350 zł myślicie że to starczy na dobry zasilacz?

W dniu 23.05.2008 , o godzinie 13:01 został dopisany post przez se3a

Słuchajcie napiszcie mi teraz szybko jak możecie.

Byłem w sklepach:

W pierwszym proponowali mi Tracer’a 500W (podałem im konfigurację sprzetu i powiedzieli że w zupełności wystarczy). Cena: 150zł

W drugim pokazali mi ModeCom Feel 500W. Cena: 125zł

Powiedzcie mi jakiego mam kupić, bo nie wiem, a potrzebuję na dziś zasilacz, a nie mam kasy na Corsaira czy coś lepszego (na razie).

Tylko proszę o podpowiedź co do tych dwóch tylko nie innych.

Żadnego z nich. Może mają jakiegoś chiefteca?

No właśnie nie mają, akurat nie żyję w Tokio gdzie są najlepsze marki zasilaczy. Kupiłem Tracera 4Life LucyFire Silent 500W na jakiś czas dopóki nie uziebram kasy na tego Chiefteca.

Lepiej lepszy nawe możesz 600W ale co najmniej 500W

Osobiście polecam Modecom Volcano a gdyby coś tańszego to jakiegos Cheifteca.

Witam, a ja mam również problem z resetowaniem kompa, ale tylko podczas próby pobrania programu z neta.

Mam wgraną Vistę Home Premium (oryginał). Chciałam ściągnąć wersje próbną Subiekt GT 1.16 SP1 Jest to wersja przystosowana pod Vistę. Mimo to nie mogę pobrać pliku.

Czy chcę zapisać, czy uruchomić zamiast ściągania komp się automatycznie resetuje, sam bez żadnego ostrzeżenia.

Być może muszę tylko coś pozmieniać w swoich ustawieniach, wyłączyć jakieś blokady, zapory czy coś w tym stylu - tyle że ja się na tym nie znam…Wyłączyłam tryb chroniony, ale to również nic nie dało.

Proszę więc o pomoc bardziej zorientowanych w temacie.

Na chwilę obecną mam włączone następujące zabezpieczenia:

Tryb chroniony: włączony

Poziom zabezpieczeń dla strefy:

Internet: średnio-wysoki

Lokalny internet: średnio-niski

Zaufane witryny: średni

Witryny z ograniczeniami: wysoki

Próbowałam subiekta pobrać z różnych stron, ze strony dobre programy, ze strony Insertu - zawsze z tym samym rezultatem- nawet nie zdążam podać ścieżki do zapisania pliku, bo komp już wszystko zamyka i się resetuje.

![-o<

Najpierw może lepiej sprawdzić twojego kompa. Daj logi z hijackthis i combofix: viewtopic.php?f=16&t=36654

Kliknęłam w podany link i to samo komp się zresetował, nawet nie zdążyłam przeczytać, do czego służą te logi

w tym temacie jestem laikiem