Komputer sam sie resetuje

Witam mój komputer   sam sie wyłacza od czasu naprawy podczas przeglodania internetu lub podczas grania kto mi mógł by powiedzieć jak to naprawić 

Sprawdź temperatury podzespołów np. w HWMonitor (w szczególności karty graficznej i procesora).

temperatura karty graficznej to 42 stopnie a procesora 30 stopni

Wyłącza się jakby wyłączył prąd, zamyka się system czy resetuje się komputer?

po prostu on sie resetuje jak sie wyłacza jest coś na niebiesko pisze coś tam crash  i zara sie włacza ale on tak potrafi ileś razy pod rząd 

Cześć,

 

Zapewne masz na myśli BSOD, przeczytaj ten temat: Szukanie przyczyny BSOD-a za pomocą BlueScreenView a będziesz wiedział co jest jego przyczyną.

aha dziekuje

Przyczyna może leżeć po stronie sterownika, nie aktualizowałeś ich ostatnim czasem?

Skanowałeś programem antywirusowym system?

antywirusa mam ale nie wykrył wirusa

Możesz wyłączyć resetowanie po wyskoczeniu tego błędu, tzw bluescreena http://www.poradykomputerowe.pl/awarie-windows/wylaczanie-automatycznego-restartu-przy-niebieskim-ekranie.html łatwiej będzie zanotować jego treść, bo wiele mówi o przyczynie zawieszenia się systemu. W podobny sposób działa bluescreen viewer, który podesłał kolega (możesz wrzucić z niego raport - taki też zapewne cel miała ta rada).

Zasilacz może być uszkodzony.

okey zrobiłem to hyba