Komputer sam się restartuje

Witam. Dzisiaj pojawił się problem bo gdy właczyłem kompa to po chwili sam się zrestarwował i zauważyłem że zawsze w tym samym momęcie gdy uruchamia się antiwirus. Próbowałem przez tryb awarujny odinstalować antiwirusa ale nie da się odinstalować. Prosze o pomoc!.

Z góry dzięki.

Spróbuj ostatniej znanej dobrej konfiguracji albo przywracania systemu (do dnia wczorajszego).

Po włączeniu komputera wciśnij klawisz F8, przed rozpoczęciem ładowania systemu. Następnie:

  • wybierz tryb awaryjny z wierszem polecenia.

  • wybierz system operacyjny, jeżeli Masz ich więcej.

  • Zaloguj się do systemu na konto z uprawnieniami administratora.

  • Wpisz c:\windows\system32\restore\rstrui.exe , gdzie na dysku C jest zainstalowany XP

Przywracanie możesz wykonać także w zwykłym trybie awaryjnym.

Przeskanuj potem komputer online na wirusy: http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html

PPM na mój komp > zaawansowane > uruchamianie i odzyskiwanie --> ustawienia > odznacz automatycznie uruchom ponownie > ok

Teraz zamiast resetu będzie błąd i spisz co to za BSOD. (może być nr błędu lub jakiś plik który wywołał ten błąd).

Już się zastosowałem do porady cosik_ktosik i dzieki pomogło! :smiley: ale tylko szkoda że mogłem tylko przywrucić na 30 lipca no ale przynajmniej działa . Dzięki