Komputer sam się restartuje


(Lecho1523) #1

Witam, mój komputer sam się resetuję , zaczęło się dzisiaj a to już 3 raz, mam nowy router, słabszy od poprzedniego być może z słabszym firewallem, nie znam się za bardzo, od pewnego czasu coś dzieje się z moim komputerem np gdy wchodzę do folderu z filmem i klikam na niego ppm np. by znaleźć napisy albo odtworzyć innym programem na chwilę wszystko znika z pulpitu i się na moment ścina potem piszę że jest błąd explorer.exe i drwstn32.exe. Mam avg anty virus i avg pc tuneup skanuję wszystko regularnie i czyszczę rejestr ale dalej to samo.


(botgaming) #2

Pobierz ten program, zrób pełny skan systemu. Co znajdzie - usuń

Pobierz, odpal "Skanuj". Wygenerują się 2 logi: OTL.txt i EXTRAS.txt zawratość tych logów wrzuć na wklej.org lub wklejto.pl/


(Lecho1523) #3

Mam jeszcze takie pytanie bo w avg pc tuneup wykonałem pewną zalecaną czynność i coś przestawiłem i teraz w plikach pokazane są końcówki np. txt czy avi, jak to z powrotem zmienić żeby były one niewidoczne ?


(botgaming) #4

Mój komputer --> w górnym menu "Narzędzia" --> Opcje folderów… --> zakładkę "Widok" i szukamy wpisu "Ukryj rozszerzenia znanych typów plików" zaznacz tą pozycję.

Druga sprawa, program, który zainstalowałeś coś wykrył?

i trzecia, nie jestem uprawniony do sprawdzenia Twojego loga, bo się na tym na tyle nie znam.

EDIT:

Mogę Ci jeszcze doradzić żebyś zdefragmentował sobie dysk programem "Auslogics Disk Defrag" i przeczyścił rejestr programami CCleaner i Glary Utilities. Porada na przyszłość - jak instalujesz programy, które niby przyśpieszają PC, to poczytaj o nich w necie lub znajdź jakiś samouczek użytkowania...