Komputer sam sie restaruje

Problem zaczol sie jakies 3 dni temu kiedy to pierwszy raz komputer sam sie zrestartowal. Potem okolo 2-3 razy dziennie az dzisiaj rano po minucie gdy komputer jest wlaczony sie wylancza. Wyczyscilem caly od wewnatrz i myslalem ze to wina braku pasty wiec dolozylem troche, ale problem nadal tkwi prosze o pomoc.

Z gory dziekuje.

jestem zielony w tych sprawach;D

może pojawiają sę blue screeny, włącz wyświetlanie się ich a nie automatyczny restart komputera.

PPM na "Mój komputer"> "właściwości" > zakładka "Zaawansowane" > "Uruchamianie i odzyskiwanie" ... "ustawienia" > zaznaczamy "Zapisz zdarzenie do dziennika systemu" i odznaczamy "Wyślij alert administracyjny" oraz "Automatycznie uruchom ponownie". Następnie możesz jeszcze w "Zapisywanie informacji o debugowaniu" wybrać z listy "brak".

Podaj log z WinDbg na stronie takiej jak wklej.org czy wklejto.pl i daj link do loga

Z tego co piszesz

to mam nadzieję, że pasty do zębów na procesor nie nałożyłeś?? :shock: :lol:

Podaj temperatury procesora z programu AIDA32 :wink:

Jak mam podac wam logi jak on mi sie wlancza na pare sekund ?

I jak sprawdzic ta temperature?

W biosie w PC HEALTH tam jakas temperatura pisze i wynosi 51stopni

A próbowales uruchomic system w trybie bezpieczenstwa (F8 podczas rozruchu)?? Byc moze zainstalowales jakis soft który teraz moze powodowac takie zachowanie (np. po jakims update etc)

dziwne bo teraz wlaczylem go i nie wylancza sie od 10 minut jakby samo sie zrobilo ale pewnie znowu sie wylonczy ;/