Komputer sam się wyłącza a potem włącza

Witam mam problem już o nim pisałem ale zaś się powtórzył a więc tym razem komputer się wyłącza a potem włącza dzieje się tak podczas uruchomienia wielu programów lub gry. Komputer cały czysty w środku nawet zasilacz odkręciłem i ładnie wypicowałem ;D ze starego kompa przełożyłem 1 wiatrak temperatura procesora jest mała 30-40.

A więc myślałem że to wirus ale jednak nie ponieważ skanowałem system i nic nie wykryło podejrzewam że to zasilacz ale nie jestem pewien może wy coś poradzicie.Tylko proszę o jakieś mądre odpowiedzi jak można :wink:

Intel core 2 duo e4600 2,4GHz

2,8GB ram

GeForce gt 240 1gb ddr3

zasilacz tracer 4life 400

Zasilacz masz słabiutki, dobrze by było gdybyś sprawdził komputer na jakimś markowym zasilaczu.

wiem że słaby lecz czemu od razu wnioskować że to zasilacz może coś innego.Nie mam od kogo pożyczyć tego zasilacza więc jak będę kupować to muszę wiedzieć że na 100% to zasiłka się zepsuła

Dodane 12.11.2011 (So) 13:50

teraz zauważyłem że gdy komputer jest wyłączony a kliknie myszką to się włącza ^^

Może masz ustawione żeby komputer przechodził w stan uśpienia po określonym czasie. Jeżeli masz Windows 7 to sprawdź to w Panel sterowania/ Opcje zasilania/ Zmień moment przejścia komputera w tryb uśpienia i wybierz opcję Nigdy. W Windows XP poszukaj zakładki Hibernacja w Opcjach zasilania i ją odznacz.

teraz to on nawet jak go włączam to może się wyłączyć nawet po 2 sekundach czasami po minucie itp

Dodane 12.11.2011 (So) 18:06

kupuje zasilacz jak myślicie czy ta zasiłka poradzi sobie z moim kompem i np z jakąś nową karta graficzną?

Dodane 12.11.2011 (So) 18:40

http://allegro.pl/ocz-stealthxstream-2- … 86572.html

@ UP

Bez problemu :slight_smile:

to nie była wina zasilacz dobrze że nie kupowałem bo nic by z tego nie było .Wina leżała w guziku włączającym był jakoś zepsuty i sam komputer wyłączał ;D

Ale i tak wymiana zasilacza wisi nad tobą, chyba że potem będziesz składał nowy zestaw a do tego nie wpakujesz już ani złotówki, nie będziesz podkręcał ani grzebał to może dać radę, a może się spalić, a może spalić wszystko.

Cytując przedmówce WYMIEŃ TEN ZASILACZO PODOBNY PRODUKT NA COŚ SPRAWDZONEGO! !!

Nikt tu nie chce CIę naciągać na koszty czy coś takiego ale to co masz w obudowie podłączone i dające zasilanie dla całego PC’ta może sprawić,że bedziesz pluc sobie w twarz jak wszystko pojdzie z dymem. Jeśli nie podkreasz nic to odpal sobie program OCCT i test powersimply czy coś takiego daje głowe że komp walnie blu.

nie do tego złoma nic nie będę pakował kasy już kupuje nowego