Komputer sam się wyłącza i włącza

Witam. Od pewnego czasu mój komputer sam się wyłącza i włącza. Przeczyściłem go z kurzu odkurzaczem i nałożyłem nową pastę termoprzewodzącą. Problem nadal występuje. Proszę o pomoc.

Poproszę o temperatury z HW monitor. Co robisz gdy się restartuje? Daj też screen z Crystal Disk Info

Co to hw monitor? Gdy sie restartuje to po chwili są takie napisy czarno białe i trzeba wybrać opcję uruchamiania i wybieram uruchom normalnie. Screena zaraz wyślę

Przepraszam ale chyba nie trudno wpisać hwmonitor w Google to taki program do sprawdzenia temperatur. A i chodziło mi o to co robisz na komputerze prze restartem? Grasz, przeglądasz internet?

Na komputerze gram.

To temperatury w stresie czy normalne? Jeśli normalne to spróbuj obciążyć komputer np. jakąś nowszą grą lub po prostu benchmarkiem jakimś (z programem odpalonym w tle) i daj temperatury wtedy. Ale na razie wszystko wygląda w porządku. Jaka jest moc zasilacza? I jaki dokładnie to model?

230v, modelu nie znam, czy gra Fortnite wystarczy na wysokich ustawieniach?

I czy screen na być z programu hw monitor czy crystaldiskinfo?

Fortinite wystarczy a screen ma być z HWmonitor

Gra to Fortnite na wysokich ustawieniach graficznych

Temperatury w porządku ale sprawdź model zasilacza powinna być jakaś naklejka albo chociaż moc. Moc jest podawana z dopiskiem W

czy o to chodzi? 230v pisze

Musisz otworzyć obudowę to oznaczenia gniazda nie zasilacza.

Najlepiej daj po prostu zdjęcie tego

Wieczorem wyślę, bo narazie nie mam czasu

Odpiszesz?

Byłem w Niemczech zasilacz jest dobrej marki i ma wystarczającą moc wrzuć logi do działu bezpieczeństwo i tam specjaliści sprawdzą je. Jak tam będzie w porządku to chyba trzeba będzie sprawdzać po kolei części. Nie ma żadnego beep kodu? Masz podłączony speaker?

Już wiem w czym problem, listwa się wyłącza

A ok :slight_smile: No na to bym nie wpadł :slight_smile: