Komputer sam się wyłącza/resetuje

Witam. Mam problem z komputerem, mianowicie miesiąc temu samoczynnie mi się resetował… czasami po tym jak się wyłączył coś tam pracowało w środku i np. po 2 minutach uruchamiał się ponownie. Raz resetował się po tygodniu, raz co 5 sekund. Właśnie po tym czasie (1 msc) znowu ten problem powrócił i komp samoczynnie się resetuje. Napiszę co juz zrobilem: wymieniłem kabel zasilający, wymieniłem zasilacz, wymieniłem baterię z płyty głównej, skanowałem w poszukiwaniu bad sectory na dyskach, formatowałem komputer, czyściłem go całego, jego temperatura jest dobra, nie przegrzewa się. Nawet przycisk Power wyczyściłem od środka. Szukałem wybrzuszeń kondensatorów na płycie głównej i nic specjalnego nie zauważyłem, no chyba, że jest to jakieś mikrouszkodzenie. Dziekuje za pomoc.

Podaj całą konfigurację Twojego komputera - procesor, płyta główna, pamięci RAM, karta graficzna, dysk twardy, zasilacz.

To trzeba sprawdzić pamięć:

 

http://www.hotfix.pl/instrukcja-obslugi-programu-memtest86±sprawdzanie-pamieci-ram-a204.htm

 

Możliwe,że uszkodzona jest płyta główna?

 

W takich przypadkach najczęściej problem ma:

  • zasilacz

  • pamięć

  • płyta

  • temperatury, szczególnie CPU

  • wirusy

  • jakieś zwarcia np: na portach USB?

 

Sprawdź na innych peryferiach, uszkodzony kabel myszy,klawiatury i inne też daje taki efekt?