Komputer sam się wyłącza

Witam.

Ostatnio chciałem sobie pograć w kotora 2. Wczoraj robiłem formata więc żadnych robaków czy czegoś takiego nie ma. Chciałem sobie pograć, ale zawsze po kilku minutach gry, w różnych momentach (nawet w menu) komp się sam wyłącza, tak jakby odcięto mu zasilanie. Zobaczyłem co z kablem, jest OK. Otwierałem obudowę, wszystkie wiatraczki się kręcą, więcc też OK. Nawet wyłączyłem moją kartę grafiki żeby chodził na tej z płyty głównej, więc dla mocy mojego zasilacza nie powinno być to problemem. Więc o co chodzi?? Proszę o pomoc

Pozdrawiam

Coś może się przegrzewać, dotknij radiatora, na płycie i procu, zobacz czy chłodzenie dobrze się trzyma, pasta na procu jest?

wyczyść radiator i wszystkie wiatraki,dobrze wszystko zamocuj i sprawdź temp.w biosie

Często uszkodzone pamięci dają taki efekt., możesz sprawdzić pamięci programem memtest86

Format robiłeś a stery z directx’ami po instalowane ??

Wszystko mam zainstalowane. Chyba mam przyczynę, temp. CPU w Biosie 73 stopnie… oOo Pewnie wiatraczek zakurzony?

Taaaa albo wiatraczek już nie wydala i prosi sie o zmianę.

Nie no, kupowałem to nie wiem, z pół roku temu

Albo czujnik przekłamuje, seba_kratos zmień pastę na nową Arctic MX-2, wyczyść radiator i wentyl z kurzu.