Komputer sam się wyłącza

Mam problem,otóż kiedy wchodze na niektóre strony po prostu komputer się wyłącza - nie resetuje,jak bym wyciągnął wtyczke itp. - tylko wyłącza.

Teraz sobie ściągnęłem server samp i kiedy go włącze też komputer się wyłącza,wiecie może co może być przeczyną ?

Edit:mam Windows XP

Edit:Teraz Zauważyłem że po wejściu w cmd - wiersz poleceń komp się wyłącza,pomożecie ?

Przyczyn może być wiele

Od zakużonego środka po niedziałające wentylatory,czy padający zasilacz

Daj też logi do działu bezpieczeństwo,również karta graficzna może się przegrzewać.

Płyta główna odcina zasilanie przy przegrzewaniu się procesora

Hmm wyłączanie się komputera może powodować przegrzewanie się procesora (takie zabezpieczenie żeby go nie spalić). Przeważnie po takim awaryjnym wyłączeniu komputer można uruchomić dopiero po kilku minutach jak procek ostygnie. Jest to najbardziej możliwe przy aktualnej pogodzie :oops:

Sprawdź sobie na początek temperaturę procesora SpeedFan`em

pomyślałem że to może być wirus więc ściągnęłem antywirusy:

AV- Nawet nie chciał się zainstalować

Avast - po kliknięciu dalej wyłaczał się

Panda Antywirus 2010 v15 - Przy przed instalacyjnym skanowaniu wykryto 6 wirusów które zinfekowano,przy zakończeniu instalacji zrobiło mi reseta kompa,jak próbuje właczyć pande to się zacina

Znacie może jakiś dobry antywirus ?

Dodane 17.07.2010 (So) 10:54

no tak ale on się wyłacza tylko po właczeniu danego programu w dosie lub na wejście w dana stronę,a tak działa dobrze.

Średnio przed kompem siedzę cały dzień od około 8 rano do 11 wieczorem i się komp nie wyłaczy,a jak wejde w magiczny program lub stronę od razu się wyłącza

Dodane 17.07.2010 (So) 10:58

w SpeedFan :

Temp1: 45C

Temp2: 68C

Temp3: -15C

Temp4: 55C

o to chodziło ?

Dodane 17.07.2010 (So) 20:45

Miałem ponad 500 wirusów i to było przyczyną :slight_smile: