Komputer sam się wylącza?!

Witam.Mam taki problem, zostawiłem aktualizacje do batlefida bad company 2 na noc żeby się pobrała i gdy rano chciałem zobaczyć czy się się skończyło pobierać zobaczyłem, że listwa była włączona lecz komputer był wyłączony, oczywiscie pobieranie się przerwało (to nie jest pierwszy raz gdy próbóje coś pobierać w nocy i zawsze się komputer wyłączy).Dlaczego tak się stało??Mam windows 7

A może by tak kilka szczegółów? Czy przy uruchomieniu systemu jest jakaś informacja, że system nie został poprawnie zamknięty? A może masz ustawione, aby system został uśpiony po jakimś czasie? Sprawdź w opcjach zasilania.

Właśnie wyłączony jest czy uśpiony??

Jeśli się wyłącza to może się przegrzewa. Otwórz obudowę i wyssij kurz z radiatorów i wiatraczków.

Ale najpierw odłącz je (wentylatory) od płyty głównej czy innych gniazdek zasilających. Bo niejeden sobie już w ten sposób komputer zniszczył.

Było ustawione żeby po 30 minutach przechodził w tryb uśpienia w takim razie problem rozwiązany

Nathan7

Wiatraczki wystarczy przytrzymać :wink: niech lepiej nic nie odkręca (jeśli) się nie zna

Dodane 19.12.2010 (N) 13:46

:expressionless: :expressionless: :o

Aha