Komputer samoczynnie się wyłącza

Witam

Mój komputer od czasu do czasu sam się wyłącza, jak odpalę bardziej wymagające gry. Patrzyłem temperatury podzespołów, na procesorze max 55 stopni na karcie jak odpalę bardziej wymagającą grę maksymalnie osiąga 73 stopni. Miesiąc temu zmieniałem kartę graficzna na rx 570, na początku wszystko było dobrze, komputer się nie wyłączał. Teraz jak odpalę grę np rocket league to po 10min komputer się resetuje. Proszę o pomoc :C

Mój sprzęt:
RX 570 4GB
I5 4460
płyta główna: h81m-p33
12gb ram
zasilacz 450w

Temperatura na sekcji zasilania?

Podaj markę i model.

zasilacz:
https://www.morele.net/zasilacz-silentiumpc-elementum-e2-si-450w-spc197-4073835/

Temperatura na sekcji zasilania?
-ciężko mi powiedzieć nie wiem jak sprawdzić

Standard, zrobiłbym po kolei, memtest ze dwa pełne przebiegi, FurMark, tak ze 30 minut po wypoziomowaniu wykresu temperatury, Prime 95 z godzinkę i powinno wyjść co stanowi problem.

Nie rób żadnych przebiegów, po prostu zobacz, czy czasem nie masz problemu z chłodzeniem.
Jak masz tzw. stockowe, to “często - gęsto” odpinają się zaczepy od płyty gównej - ludki szukają błędów. Od razu na czysto wymiana pasty termoprzewodzącej. .
Powinno pomóc,

Chłodzenie mam stokowe, wszystko jest w porządku. Jutro postaram się zrobić FurMark.