Komputer scina się

Witam wszystkich i z góry dziękuje za wszelką pomoc.

Do niedawna miałem jeszcze stary komputer;

PROCESOR

-Athlon 64 +3000

KARTA GRAFICZNA

-Geforce 6200

PLYTA GLOWNA

-MSI K8T Neo2-F/ FIR

ZASILACZ

-MUSTANG ATX KY-400W

Stary komputer działał jak należy lecz nie oszukujmy się był już trochę za słaby więc postanowiłem go wymienić na nowy dokupiłem;

PROCESOR

-Athlon x2 +6000

KARTE GRAFICZNA

-GeForce 8800GS

PLYTE GLOWNA

-gigabyte GA-M52S-S3P

Reszte rzeczy przełożyłem ze starego kompa.Gdy już wszystko podłączyłem zabrałem się z reinstalkę windowsa troche sie na tym nie znam i nie wiem jak mi to wyszło że po instalacji miałem dwa widowsy XP jeden stary na dysku C a drugi nowy na dysku D .W nowym widowsie brakowało mi kilku sterownikow do tej pory mi brakuje;

-Sterownikow do magistrali

Ok teraz przejdzmy do problemu.GDY WLACZAM KOMPUTER NIE WIADOMO W JAKIM MOMECIE SCINA SIE I NAWET MYSZKI NIE IDZIE RUSZYC NAWET PRZYCISK WYLACZNIKA NIE POMAGA DOPIERO GDY WYLACZE ZASILACZ KOMPUTER SIE WYLANCZA.CO CIEKAWE ZACINA SIE ROZNIE RAZ POCHODZI POLGODZINY I SIE ZATNIE A RAZ ZACINA SIE PRZY WLACZANIU.

PROSZE POMOZCIE !!

ganitu , zmień zasilacz bo na tym nie pociągniesz…

Tylko nie zmieniaj czasem na ModeCom Feel [-X

Zajrzyj tu :

http://www.oc-forum.org/Zasilacze-najle … 13020.html

Chłopaki wielkie dzienki za pomoc już w najbliszy wekend lece do sklepu kupic ;p :lol:

ganitu ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif