Komputer się nie uruchamia... Bardzo Proszę o Pomoc

Witam !

Mam problem… :confused: gdy próbuję uruchomić komputer on włącza się dosłownie na mniej niż sekundę i od razu się wyłącza… Na początku myślałem ,że coś jest nie tak z dyskiem ,że to być może jego wina ,ale jednak nie bo sprawdzałem go na kompie kuzyna i wszystko ładnie śmiga. Nawet po odłączeniu dysku sytuacja się ponawia choć nagrywarka także jest okej również ją sprawdzałem pod innym komputer. Nawet na samej nagrywarce jest tak samo. Dopiero po odłączeniu nagrywarki i dysku komputer normalnie chodzi…

Wydaję mi się ,że być może coś jest nie tak choć przez 4 lata jak do tej pory wszystko było w porządku.

Liczę na pomoc forumowiczów i z Góry Dziękuję :slight_smile:

Podaj parametry komputera wraz z zasilaczem(producent/moc)

A więc tak:

Dysk Twardy SATA Maxtor 500 Gb

Nagrywarka Asusa

2 Gb Ram DDR2

Procek: intel core 2 quad q6600

Grafa: nvidia geforce 9600 gt

Zasilacz : Mustang Model ATX KY-400 W

Płyta Główna : Asus P5N-MX

Spróbuj podłączyć inny zasilacz.

Zasilacz do wymiany(czarna lista)

Aerocool 450W 129zł

zrób reset biosu baterią , poprostu ja wyciągnij na 10 sek. ( na płycie głownej ) lub jak w/w zasilacz do wymiany

Jak już napisałem robiłem reset biosa. Czyli na pewno zasilacz jest za słaby do tego??

Najpierw podłącz inny zasilacz aby sprawdzić czy problemy znikną. Jeżeli tak kup nowy.

Mam jedynie jakiś zasilacz IMPET 300 W ,ale on zapewne jest za słaby do takiego sprzętu… cholerka… innej opcji niestety nie mam… :? :?

Dodane 14.11.2012 (Śr) 17:51

Macie jeszcze jakieś inne koncepcje?? Na pewno jest to wina tego zasilacza jak już wyżej napisano(czarna lista)…??