Komputer sie nie uruchamia po usunięciu klucza rejestru

Witam

Dzisiaj program alkohol nagle przestał działać, próbowałem go odinstalować ale nie było to możliwe, więc wyczytałem na forum, że jedynym sposobem jest usunięcie wpisów w rejestrze. Usunąłem, ale za dużo, czego nie byłem wtedy świadomy i teraz mam tak, że komputer się włącza, wyskakuje okno, że system nie został prawidłowo zamknięty. Czekam 30 sekund, system się ładuje i komputer się wyłącza tylko po to, żeby znów się uruchomić i tak w kółko. Próbowałem zmienić w biosie, żeby uruchomiło przy ponownym włączeniu kompa, płytę z Windowsem Vistą, bo miałem zamiar ponownie zainstalować system, ale wyskakuje komunikat, że “boot from cd/dvd wciśnięcie dowolnego klawisza spowoduje rozruch komputera”, ale po tym komunikacie znów wyskakuje tryb awaryjny i komputer uruchamia się tylko po to, żeby po kilkunastu sekundach się wyłączyć. Nie rozumiem dlaczego nie chce się załadować plyta z VIstą, żebym mógł ponownie zainstalować system.

Dodam jeszcze ze po pierwszym uruchomieniu systemu zaraz po skasowaniu kluczy rejestru wyskoczył mi komunikat na niebiesko, że komputer uległ uszkodzeniu.

Pytanie do was, co ja mam zrobić? Nie chce mi się teraz nieść go do serwisu i bulić kasę.

Proszę was o pomoc i rady.

poczytaj to

http://www.hotfix.pl/winpe-konsola-odzy … ta-a13.htm