Komputer się nie uruchamia

Witam dzisiaj uruchamiałem komputer i tuż po zalogowaniu wyskoczył blue blue screen.od razu zresetowałem komputer nie czytając komunikatu lecz jest pewien problem komputer nie chcę się uruchomić po naciśnięciu przycisku power uruchamiają się wentylatory i świecą 2 diody (czerwona i zielona) lecz nie słychać charakterystycznego piknięcia płyty głównej i monitor też nie dostaje sygnału .Proszę o pomoc

komp:

win xp sp3

proc.Amd athlon x64 5000 black edition 3.0ghz

kart.Ge force 9500 gt zotac 512

ram 2+1gb apacer 667mhz

zasilacz :take me 400

vistahp , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Spróbuj pod innym zasilaczem.

Sprzęt podkręcony?

kup sobie jakiś porządny zailacz np. taki:

http://www.allegro.pl/item805196142_pro … 6_pin.html

Musisz sprawdzić płytę główną, zresetuj bios na wszelki wypadek oraz wyjmij ze slotów pamięci i je przeczyść (slot).

zrobiłem wszystko oprócz sprawdzenia na innym zasilaczu (ale czy to możliwe że działał rok i teraz okazał się za słaby)komputer dalej nie działa dodam że procesor się grzeje prosze o dalsze wskazówki

Nie, nagle nie okazał się za słaby, wyszło by to dużo wcześniej. Przecież mógł się uszkodzić, lub któryś kondensator się zużył i dlatego nie trzyma napięć.

Sprawdź na innym zasilaczu, albo ->> Serwis.

mógł. Zasilacze takie jak ma kolega to tykająca bomba!