Komputer się nie uruchamia

Witam!

Mam mianowity problem z PC-tem.

Włączam komputer, wiatraki się kręcą, dysk twardy pracuje, zasilacz też, monitor jest sprawny, tylko że włączając komputer nie pojawia się obraz i monitor ze stanu spoczynku nie przechodzi w stan pracy (LG Flatron F700b), Czy to jest wina karty graficznej czy może innego podzespołu?

Konfiguracja:

Epox 4PEA9i

Intel Celeron 2.6 s. 487

1 GB ram DDR 400 MHZ

i według mnie winna całego problemu : Sparkle Geforce Fx 5200 128 MB DDR.

Proszę o przemyślane posty.

Pozdrawiam iaZ’.

Miałem tak kilka dni temu ale dodatkowo w kółko piszczał .

Wyjąłem wszystkie podzespoły, zresetowałem BIOS i nadal nic .

Wyjąłem Procesor :o wszystko powkładałem i zadziałało :smiley:

Spróbuj tak ale bez wyjmowania procesora .

Podłącz do portu VGA z płyty głównej monitor przy wyjętej karcie graficznej.

W ogóle instalowałeś coś? Zmieniałeś podzespoły i CI padł czy po prostu z dnia na dzień przestał reagować?

jak nic nie pomoże to zmień zasilacz, chyba że to robiłeś i zapomniałeś jedenj wtyczki wpiąć…

Wszystkie podzespoły czyli grafika, procesor i ramy wyjęte i wsadzone i dalej nic, kondensatory nie napuchły. Co to może być??

Dodane 26.12.2010 (N) 11:18

Nie z dnia na dzień tylko momentalnie. Działał i po ponownym uruchomieniu już nie działał.

sprawdz kompa na innym zasilaczu

Na wtorek będe miał 2 zasilacz. Sprawdzę to. Jeśli to nie będzie zasilacz to planuje wymianę płyty głównej na coś z Pentiumem 4 3.0, PCI-e, DDR1 i złącza ATA i IDE z powodu iż pod te złącza mam dysk twardy, nagrywarkę i ramy. Czy możecie coś doradzić?? Max 200 zł (płyta główna z procesorem i Karta pod PCI-e).

Dodane 27.12.2010 (Pn) 19:14

To nie zasilacz. Komputer sprawdzony na nowym zasilaczu. Dalej to samo. Bios resetowany z baterii. Dalej nic. Pomóżcie! :?