Komputer się nie włącza

Witam,

Kupiłem PC: Intel E2160; 1GB Goodram DDR2; 160GB SATA; Galaxy 7900GS; Evga nForce 650i Ultra

Komputer od samego początku się resetował i zawieszał, ale pewnego razu jak się zawiesił to sie nie uruchomił, sklep wziął go na gwarancje, gdy już mieli mi go przywieźć już naprawionego(wymiana zasilacza bo myśleli ze to się zepsuło) zadzwonili ze u nich tez sie zacina i resetuje i będę musiał znowu czekać na naprawe. Co o tym sądzicie, co się zepsuło??

już zakładałeś ten wątek wcześniej, prawdopodobnie za słaby zasilacz…

Teraz zacznam sądzić że to płyta główna bo poczytałem na innnych forach że jest bardzo awaryjna/

dlatego kupuje się płyty ABITA (zwłaszcza pod Core2Duo). płyta mogła zdechnąć od:

a) zbyt dużego OC

b) słabego zasilacza

Nic nie podkręcałem a nie wiem co to był za zasilacz, wiem ze był on 400W a marki to oni sami nie wiedzą, może jakiś no name??

Być może. Jak Ty tego nie wiesz, to my tym bardziej.

wiem tyle ze sklep wymienił zasilacz a komputer nadal sie już u nich restartuje i wyłącza.

Ja uważam że to płyta główna, ale poczekam co powie sklep, jutro maja mi przywieźć już sprawny komputer.

Złączono Posta : 18.08.2007 (Sob) 16:29

Przywieźli PC, powiedziel ze wymienili zasilacz i wgrali nowy BIOS na razie chodzi jak marzenie.