Komputer sie nie wlacza

Mam problem gdyz wczoraj jeszcze bylo wszystko dobrze, ogladalem film - normalnie wylaczylem kompa dzisiaj rano wstaje chce wlaczyc i pokazuje mi na poczatku Informacje o plycie glownej. ze jaka firma itp pozniej pokazuje sie okno gdzie pokazuje dyski, ile ramu i tam tez pokazuje jezeli chce sie windowsa zainstalowac to chyba jest botowanie i jak jest ten drugi ekran to standardowo bylo trzeba czekac teraz jak czekam to po jakies 20sek jest czarny ekran i na monitorze pokauzje sie brak sygnalu gdzie po jakies 2sekundach sie resetuje… Sprawdzalem na innym zasilaczu (jakims lepszym, bo z nowo kupionego kompa kolegi za ktorego dal 2,5tysiaca ) i to samo… Sprawdzalem kostki ramu - nadal nie dziala

Dyski twarde:

Mam dwa dyski 40gb i 80gb na 40 jest windows jezeli odlacze dysk 80gb na drugim oknie pisze Brak pliku NTLDR jezeli odlacze dysk z windowsem czyli 40 to na pierwszym oknie pisze : Detecting IDE drives …

Chcialem tez od nowa zainstalowac windowsa lecz botowanie nie dziala (w biosie wszystko jest dobrze ustawione) Moim zdaniem to chyba wina plyty glownej ale nie jestem pewny wiec prosze was o pomoc

Spytam jeszcze czy jak ten komputer bedzie do wyrzucenia to co powiecie o tym:

http://www.allegro.pl/item705889615_meg … vd_rw.html

Tak do 2tysiecy bym mogl kupic ale bym chcial jeszcze potrzymac prace na starym

Co do pierwszej części posta - sprawdź czy na płycie głównej nie ma napuchniętych lub uszkodzonych kondensatorów, sprawdź wszelkie podłączenia.

Co do drugiej części -

NIE BIERZ GOTOWCÓW Z ALLEGRO! Poproś tu na forum o złożenie porządnej konfiguracji, zajrzyj tu: zestawy-komputerowe-sierpien-2009-t267420.html

spiker ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.