Komputer się nie włącza

Dzisiaj rano gdy włączałem komputer wyskoczył mi komunikat o procesorze i rozpoczęło się ładowanie systemu, ale w dziwnych kolorach. W trakcie ładowania na niebieskim tle wyskoczył znowu jakiś komunikat na niebieskim tle i po chwili zniknął. I tak się dzieje za każdym razem jak próbuje uruchomić kompa. Dodam jeszcze, że wszystko słychać jak działa. Mój procesor to AMD Athlon 64 x2 3600+, a płyta główna MSI k9n4 ultra. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję

Żeby cokolwiek powiedzieć potrzebujemy treści tego komunikatu i informacji jaki to system. Dobrze było by także poinformować nas co było wczoraj robione na kompie - aktualizacja sterowników? może porządki na dyski jakimś programem? Bez tego ani rusz.

mam system windows 7. Ostatnio podkręcałem procesor. Komunikatu nie zdążyłem przeczytać bo wyświetlany był tylko parę sekund. Mogę jeszcze dodać że te dziwne kolory widoczne są nawet w biosie (obraz jest w innych kolorach)

No to sobie odpowiedziałeś na pytanie. Jeżeli podkręcałeś procesor za pomocą programu nVidia nTune to on za jednym zamachem podkręca też grafikę i RAM - jak Ci krzaczy kolory to na moje spaliłeś grafikę. Gdybyś spalił proca to nic byś na ekranie nie widział, dlatego wnioskuje ze to jednak graficzna. Jak masz to wymień graficzną na jakąś inną i sprawdź czy problem się powtórzy, ale (nie chce Cię martwić) nie wygląda to dobrze a nawet wygląda to bardzo źle… na tyle co napisałeś i co ostatnio robiłeś to na 99% śmierdzi mi fizycznym uszkodzeniem kompa…

Ja to robiłem przez bios. Ale no dobra kupie nową kartę graficzną. Dzięki.