Komputer się przycina!

Witam serdecznie!

Ostatni z moim komputerem dzieje się bardzo dziwna rzecz. Otóż, gdy uruchamiam go zaraz po zalogowaniu się do systemu jest wszystko ok, dopiero po 2-3 min. kursor myszki zaczyna przeskakiwać, podobnie dzieje się przy wpisywaniu tekstu. Pojawia się z lekkim opóźnieniem. No i oczywiście trudniej uruchamiają się okna, programy itp. Lekarstwem na to jest restart komputera. Pomaga w 100%, ale po ponownym uruchomieniu problem wraca! :evil:

Przeskanowałem system programami:

  • Registry Mechanic

  • CCleaner

  • Adaware

Znalazły się jakieś śmieci oraz błędy, ale po naprawie tego problem nadal istnieje. Poniżej załączam Log z Hijackthis może tu leży pies pogrzebany :slight_smile:

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje!!

Pozdrawiam!

Ściągnij LSP-Fix --> zaznacz “I know what I’m doing” następnie w okienku Keep zaznacz newdotnet7_22 i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remove i kliknij Finish i restart kompa.

Folder C:\Program Files\newdotnet skasuj w awaryjnym. :slight_smile:

Zadanie wykonane i wydaje się, że wszystko będzie ok! :slight_smile:

Z tym, że nie znalazłem katalogu “newdotnet” nigdzie na dysku!

Więc wnioskuje, że sam zniknął :stuck_out_tongue:

A czy Log podany przeze mnie jest czysty?

Pozdrawiam!

Poza tym co wskazał Myszak tak.

Na wszelki wypadek, że nie ma jeszcze żadnych resztek po NewDotNet możesz wkleić log z SilentRunners.

Dodatkowo proponuję pozamykać porty robakom. W tym celu użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Oto log z SilentRunners:

Zrobione :stuck_out_tongue:

Mam jeszcze jedno pytanko.

Co to jest ten “newdotnet” i gdzie mogłem to załapac? :slight_smile:

Pozdrawiam!

Jeden z elementów typu hijackers, czasami na zabanerowanych stronach wpychają sie takie śmieci.

Dodam, że log czysty.

Świetnie!! :mrgreen:

Dziękuje bardzo wszystkim za pomoc! :slight_smile:

Pozdrawiam!