Komputer się resetuje co 30min

cosik_ktosik jak myślisz reinstalacja systemu by pomogła??

adriano , uważam, że nie. Podaj to o czym pisałem w poprzednim poście.

Jeżeli temperatura rośnie, procedura zabezpieczająca zwolni procka (stąd te 100% użycia procesora). Temperatura dalej rośnie, komputer zostaje wyłączony.

Myślę, że coś jest nie tak z chłodzeniem.

temperatura: 65stopni

pamięć : dobra

prędkość obrotów wiatraka: 240 Obrotów/Min

napięcia:2,145 (czy coś takiego):stuck_out_tongue:

Płyta pod kątem uszkodzeń : dobra

wentyl na chipsecie:dobry

procek: był zakurzony przeczyściłem i nic , a co to tego czy przylega to tak przylega.

Dalej mi się resetuje tylko że teraz co 7-8min.

Co to może być?? :frowning:

Sprawdź prędkość obrotową jeszcze tym: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +4.50.1330

Jeśli te 240RPM jest prawdą, to wiatrak do wymiany (sprawdź, czy nic go w środku nie blokuje). To jest temp i wiatrak procka, tak?

Prędkość wiatraka to : 156RPM

Temperatura komputera: 86stopni. Nie kłamie naprawdę. :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

W dniu 25.05.2008 , o godzinie 12:37 został dopisany post przez adriano

Komputer mi się zresetował i piszę że

,niemożna uruchomić systemu operacyjnego z powodu braku pliku config.sys’’

Spróbuję zainstalować system od nowa . Jak coś się zmieni odrazu dam znać na forum. :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

W dniu 25.05.2008 , o godzinie 12:54 został dopisany post przez adriano

komputer zaczął formatować C:/ i po restarcie Windows XP uruchomił mi się. Zamiast instalatora Windows XP Pro uruchomiła mi się Winda. Nigdy tego nie miałem . Co to może być że po sformatowaniu i 1 restarcie komputera komp mi to zrobił.?? Proszę o pomoc. Komputer nadal się resetuje. :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

W dniu 25.05.2008 , o godzinie 13:17 został dopisany post przez adriano

Proszę o pomoc bo niewiem co to może być?? :frowning: :frowning:

W dniu 25.05.2008 , o godzinie 14:00 został dopisany post przez adriano

temat zamknięty. Dziękuje wszystkim m.in cosik_ktosik 40-styRozbójnik** huber2t **menszyn. Jeszcze raz wielkie dzięki. Temat do kosza.

Może to sie wyda śmieszne, ale…spróbuj odkurzyć komputer wewnątrz i zrestartować baterię plyty głównej, a jak masz kompa na gwarancji to lepiej nie kombinuj tym sposobem bo możesz stracić gwarancję tylko zanieś go do serwisu.