Komputer się resetuje

Mam taki problem, ostatnio podczas pracy komputer sam się resetuje, czy to może mieć związek ze zbyt słabym zasilaczem? Sprawdzałem system programamia antywirusowymi i Ad-aware.

Jeszcze jeden Problem.

W programie AIDA pokazuje mi, że mam wyłączone AGP jak można to włączyć, posiadam grafikę Ge-Force FX 5200

tak może być to zwizane ze słabym zasilaczem,

wywołaj bsod-a

numer błędu wpisujesz w google ew. do forumowej szukajki.

update

@Spamer - :shock: no po prostu genialne…

Po raz kolejny dajesz takie porady.

Jak masz coś takiego pisać to najlepiej nic nie pisz

Post Kosz.

no fajna rada :lol:

a moze jakies oprogramowanie albo zle zainstalowane sterowniki to powoduja

Sprawdź czy jest wszystko dobrze z temperaturą na procku, grafice itd… takie cuda sie zdażają od zadużej temperatury na podzespołach…

pingflood

Atak polega na wysyłaniu przez agresora dużych pakietów ICMP za pomocą programu ping. W efekcie ataku może wystąpić restart komputera lub duże obciążenie procesora.

Land

Atakujący wysyła fałszywy pakiet o takim samym IP odbiorcy jak ma nadawca. Po odebraniu tego pakietu komputer (lub serwer) kontaktuje sie z adresem zwrotnym, czyli samym sobą. Następuje zapętlenie operacji, czego skutkiem może być restart komputera lub duże jego obciążenie.

Masz firewalla? Jeśli tak - przejrzyj logi, czy ktoś czasem nie dobiera Ci sie do tyłka. Jeśli nie, to czym prędzej instaluj. Na przykład TEN. Przyczyn szukać należy wszędzie tam, gdzie one są możliwe…

Pokój…

Na początek wgraj najnowsze stery do płyty głównej.

Jak XP podgląd zdarzeń i jakie błędy.

Z restartem związane jest i oprogramowanie i sprzęt i jest tego dużo.