Komputer sie resetuje

(Okar19) #1

Witam.

Jakieś 30 min temu zaczął mi się komputer resetować. Gdy windows skończy się ładowac

271216661910.jpg

to następuje restart

Tryb awaryjny tez nie dziala

(Przemek Pleczuk) #2

Witam,

moje przypuszczenia są takie:

1. Rozleciał ci się system

2. Wirusy

3. Pamięć RAM

4. Dysk

Jeśli nie posiadasz żadnych ważnych danych na dysku C (pulpit, moje dokumenty, etc.), zrób format systemu a następnie przeskanuj pozostałe partycje jakimś programem antywirusowym.

Jeśli uda ci się włączyć komputer, włącz program Combofix, a następnie wklej logi na forum.

Jeśli jednak powyższe wskazówki nie zadziałają polecałbym sprawdzenie podzespołów przez siebie ewentualnie oddanie komputera na serwis w celu diagnostyki.

Pozdrawiam :slight_smile:

(StG 44) #3

Chyba Modecom, to może być jego wina.

(Okar19) #4

PC raczej nie uda się włączyć (chyba że zdarzy się cud) Wirusów to ja raczej nie mam. Ostatnio skanowałem kilkoma programami i to co znalazły usunąłem.

Wysyłałem koledze fote przez xfire i gdy się skończyło wysyłać nagle restart i tak jest juz do teraz ;/

We srode przyjdzie informatyk ale może uda się wykombinować do tego czasu

(StG 44) #5

Jak masz możliwość to sprawdź czy działa na jakimś innym zasilaczu.

zasilacze-dobre-oraz-zle-t267392.html

(Przemek Pleczuk) #6

jeśli nie posiadasz plomb na komputerze i posiadasz 2 kompy w domu to spróbuj najpierw przełożyć dysk, następnie ram i tak po kolei, a nuż wyjdzie co się sypnęło

(Olixxx94) #7

Bluescreeen jest?

Spróbuj odpalić z ostatniej dobrej konfiguracji.

(Okar19) #8

nie ma blue screena

-- Dodane 05.11.2009 (Cz) 15:20 --

klikałem cos tam aby przywrócił ostatnią dobra konfiguracje ale i tak sie zresetował

-- Dodane 05.11.2009 (Cz) 15:28 --

Jutro przyjdzie informatyk i jeżeli się okaże ze to zasilacz (najprawdopodobniej) to jaki polecacie do tego pc ?

(Przemek Pleczuk) #9

Zajrzyj tutaj:

zasilacze-dobre-oraz-zle-t267392.html

Osobiście polecam:

• Corsair

• CHIEFTEC

• OCZ

• Cooler Master

miałem z nimi do czynienie i jak narazie chodzą doskonale.

(Okar19) #10

nie bede instalowac od nowa bo mam dużo waznych rzeczy na dysku C a nie moge wejść w tryb awaryjny i ich przerzucić na dysk D . Mam nadzieję ze padl zasilacz nie windows