Komputer sie resetuje

Witam.

Jakieś 30 min temu zaczął mi się komputer resetować. Gdy windows skończy się ładowac

271216661910.jpg

to następuje restart

Tryb awaryjny tez nie dziala

Witam,

moje przypuszczenia są takie:

  1. Rozleciał ci się system

  2. Wirusy

  3. Pamięć RAM

  4. Dysk

Jeśli nie posiadasz żadnych ważnych danych na dysku C (pulpit, moje dokumenty, etc.), zrób format systemu a następnie przeskanuj pozostałe partycje jakimś programem antywirusowym.

Jeśli uda ci się włączyć komputer, włącz program Combofix, a następnie wklej logi na forum.

Jeśli jednak powyższe wskazówki nie zadziałają polecałbym sprawdzenie podzespołów przez siebie ewentualnie oddanie komputera na serwis w celu diagnostyki.

Pozdrawiam :slight_smile:

Chyba Modecom, to może być jego wina.

PC raczej nie uda się włączyć (chyba że zdarzy się cud) Wirusów to ja raczej nie mam. Ostatnio skanowałem kilkoma programami i to co znalazły usunąłem.

Wysyłałem koledze fote przez xfire i gdy się skończyło wysyłać nagle restart i tak jest juz do teraz ;/

We srode przyjdzie informatyk ale może uda się wykombinować do tego czasu

Jak masz możliwość to sprawdź czy działa na jakimś innym zasilaczu.

zasilacze-dobre-oraz-zle-t267392.html

jeśli nie posiadasz plomb na komputerze i posiadasz 2 kompy w domu to spróbuj najpierw przełożyć dysk, następnie ram i tak po kolei, a nuż wyjdzie co się sypnęło

Bluescreeen jest?

Spróbuj odpalić z ostatniej dobrej konfiguracji.

nie ma blue screena

Dodane 05.11.2009 (Cz) 15:20

klikałem cos tam aby przywrócił ostatnią dobra konfiguracje ale i tak sie zresetował

Dodane 05.11.2009 (Cz) 15:28

Jutro przyjdzie informatyk i jeżeli się okaże ze to zasilacz (najprawdopodobniej) to jaki polecacie do tego pc ?

Zajrzyj tutaj:

zasilacze-dobre-oraz-zle-t267392.html

Osobiście polecam:

  • Corsair

  • CHIEFTEC

  • OCZ

  • Cooler Master

miałem z nimi do czynienie i jak narazie chodzą doskonale.

nie bede instalowac od nowa bo mam dużo waznych rzeczy na dysku C a nie moge wejść w tryb awaryjny i ich przerzucić na dysk D . Mam nadzieję ze padl zasilacz nie windows