Komputer się resetuje

Cześć i czołem, parę dni temu pojawił się u mnie problem taki że komputer się sam co jakiś czas resetował. Podejrzenie od razu padło na zasilacz i w sumie słusznie bo dzień później jak chciałem włączyć komputer nawet nie odpalił. Dziś rano poszedłem zakupić nowy zasilacz, jest to chieftec 500W, wracam szczęśliwy i dumny jak paw do domu podłączam nową skrzyneczkę odpalam kompa z wielkim uśmiechem na pyszczku i po paru minutach reset powodujący zejście tegoż uśmiechu. No i niestety te resety są częste, czasem co 5 min, czasem wywali po 30. Wywala w różnych momentach, czasem przy przeglądaniu neta a czasem nawet jak mnie nie ma przy kompie. Robiłem reset bios, wyjmowałem po jeden kości RAM, niestety nie mam możliwości ich wymienienia na inne, wydaję mi się że może to być problem płytą lub prockiem. Kondensatory na płycie ok. 

Specyfikacja: Amd fx 6100

550Ti

chieftec 500W wcześniej modecom 400

płyta, gigabyte, nie wiem jaki konkretny model

 

 

W załączniku Screen do tego co pokazuje bsv 

post-282408-0-94267600-1439928637_thumb.

Witaj postaram ci się pomóc. Sprawdź temperaturę róznych podzespołów: Procesor, karta graficzna i sama płyta główna. Ale sprawdz w tedy gdy jest pod obiążeniem i wtedy gdy nie jest. Czyli jesteś tylko na pulpicie.

 

W razie jakichg kolwiek pytań wal do  mnie śmiało