Komputer się restartuje podczas ładowania xp

Witam:)

mój komputer się restartuje podczas ładowania systemu. gdy komputer się włącza to pisze do wyboru tryb awaryjny oraz normalny na każdym komputer się restartuje:(

wszystko stało się nagle podczas korzystania z komputera bez wysiłku dla niego:)

skład kompa:

płyta główna : asus p5b se

procesor : intel e5200

zasilacz : take me 350 force (przechodził 3 lata bez awarii )

karta graficzna : ati radeon 265 mb

ram : 2gb kingston

Jest jakiś błąd? Czy od tak się resetuje? Sprawdzić pamięć memtestem, ewentualnie spróbować naprawić system.

Komputer od tak się restartuje. pamięci nie mam jak spr

Resetuje się non stop w czasie ładowania windowsa i nie daje się uruchomić systemu? Jak tak to naprawa systemu powinna pomóc.

Ale nie da się naprawić!

Wszystko się da, poczytaj http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=60904

albo możesz zrobić takie coś: uruchamiasz płytę od Windowsa i masz instaluj i napraw do wyboru (zapewne) bierzesz napraw i masz take czarne okno gdzie możesz coś wpisać, wpisujesz : CHKDSK C: /R (w miejsce ‘C’ partycję systemową) jak się zrobi wpisujesz : EXIT uruchamia ci sie ponownie komp i bierzesz “uruchom normalnie” albo “ostatnia dobra konfiguracja…” o ile take coś masz (ja miałam) i powinno pomóc (mi pomogło)

Dzięki jednak wszystko się da:) zastanawiam się nad zmiana zasilacza bo to co mam to strach mieć:) może coś polecicię taniego dobrego i cichego:)

Dziwne - miałem identyczny problem ale na C2D na płytach ASUS P5xxxxx mianowicie po podłączeniu sprawnego DVD SATA tak robił. Możliwe że to było powiązane z jakąś aktualizacją systemu (DVD podłączałem na rano, kompa gasiłem wieczorem i nie pamiętam czy czegoś nie aktualizował). Żadne punkty przywracania nie działały. Komp do dziś chodzi bez DVD i raczej w takim stanie poleci na złom, więc za bardzo nie sprawdzę co się działo.