Komputer sie restartuje przy uruchamianiu aplikacji

komputer sie restartuje podczas uruchamiania aplikacji m.in skype , avast, nero nie wiem sam czemu tak sie dzieje kombinowałem z ramem z dyskiem twardym podłaczając go samego i ciągle ta sama reakcja prosze o pomoc mój sprzet to :

procesor intel celeron 4 2.6 ghz

ram 768

dysk 80 gb samsung

naped DVD ram , dvd rom , cd- rw

grafika GF FX 5200 128 mb ram 128 bit

dzwiek : jakas zintegrowana chyba c-media

A zasilacz jaki posiadasz (producent, moc) ?

czy w kompie niemasz trojana aplikacyjnego po odpaleniu programu uaktywnia sie trojan i jest taka przyczyna rodzaj pamięci to wmontuj inną pamieć

zasilacz jak sie nie myle to LINKWORLD 350W

ostanio mialem podobny problem, komp chodzil caly czas ok nie bylo znim prolbemow, po podlaczeniu dodatkwoego urzadzenia USB (modem neti) komp zaczal sie sam wylaczac, a przy uruchamianiu zacza nawet gubic ustawienia nie odnajdywal dysku, a jak to rozwiazalem:

  1. kupilem nowy zasilacz

  2. wymienialem dysk

no i komp chodzi jak nowy, wydaje mi sie…tylko nie wiem jak to mozliwe ze przy tych restartach zostal uszkodzony dysk

ale jak narazie wszystko jest ok

Złom, jakich wiele.

Pożycz od kogoś zasilacz jakiejś pewnej, solidnej firmy i sprawdź, czy restarty dalej mają miejsce.

Tak, czy inaczej Twój obecny zasilacz nadaje się tylko do wymiany.

DELTA DPS-350PB - niezbyt drogi, solidny.

FORTRON FSP350-60MDN®

Mi sie restartuje przy skype ale nie odrazu tylko po jakims czasie, np. 20 minutach.

Nie mam pojecia co sie dzieje, czasem sie wylaczy a czasem nie…

Mam laptopa Acer 7520 17" 2 GB RAM, 1.7 Ghz, 240 twardy dysk ( 80 + 160) Hitachi + Samsung nowy kupiony z miesiac temu, Dual Core processor 64x2.

prosze o pomoc