Komputer się sam wyłącza

Czy mógł by mi ktoś pomoc a więc mam problem wyłącza mi się sam komputer nie wiem czemu i jeszcze gdy włączam komputer to piszczy mi coś i za raz przestaje to jest podczas włączania komputera nie wiem czemu tak jest wcześniej tak nie miałem ?? a wyciągnąłem baterie żeby zrestartować bios i od tego czas tak mi piszczy może mi ktoś pomóc ???

dokładnie ile razy piszczy ? długo czy krótko piszczy?

Ja obstawiam zasilacz. Jeżeli to jest taki pisk jaki występował u mnie (czyli nie brzęczyk systemowy, ale taki wysokotonowy pisk) to jak najszybciej wymień zasilacz, no chyba, że już Ci na sprzęcie nie zależy.

piszczy koło 5 sekund i to jest piszczenie systemowe a nie nic od zasilacza bo zasilacz mi dobrze chodzi . tylko nie wiem czym to jest spowodowane że piszczy wy włączaniu komputera bo wcześniej zrestartowałem biosa wyciągnąłem ta baterie i od tego momentu piszczy i komputer się wyłącza czasami nie wiem czemu i jak się włączy to pisze że system windows odzyskał sprawność po poważnym błędzie

Sięgnij do manuala mobo i zobacz co tego typu dźwięk oznacza.

dociśnij kartę graficzną, i kości pamięci, albo jescze lepiej wyciągnij je , oczyść z kurzu - przedmuchaj np sprężonym powietrzem wsadź z powrotem i będzie działać. Piszesz że wyciągałeś baterię biosu, być może coś przy okazji “trąciłeś” i się poluzował albo kurz się posypał na styki i stąd cały problem.