Komputer się ścina

Witam ok tydzień temu na moim komputerze wystąpił problem,komputer zaczoł bardzo ścinać i nie mam pojęcia dlaczego.Skanowałem komputer dwoma antywirusami ale nic nie wykryły wcześniej ten problem nie występował i wszysko ładnie śmigało,ma ktoś jakieś pomysły co to może być?Dodaje skany OTL i Extras.Dodam że korzystam za laptopa i prosiłbym o dokładne wyjaśnienie jak mam ten problem usunąć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS:Przepraszam jeśli źle dodałem ten temat i prosiłbym o przeniesienie w odpowiednie miejsce.

OTL.Txt

OTL.Txt

Masz problem z dyskiem-

Error - 2014-01-30 14:42:52 | Computer Name = HP-550 | Source = Disk | ID = 262151
Description = W urządzeniu \Device\Harddisk0\DR0 wystąpił zły blok.

-Kliknij dwukrotnie ikonę Moj komputer, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy dysk twardy, który chcesz sprawdzić ( systemowy)

Mam mały problem jak chce sprawdzić dysk wyskakuje mi że jest w użyciu i moge odłożyć na później,ale kiedy odkładam to podczas startu systemu nie sprawdza dysku.

A reszta o czym pisał  IPSEN?

Po skanowaniu i ponownym uruchomieniu laptopa kiedy klikam F8 nic sie nie dzieje.

Dodałem nowe OTL to 160kb nadal ścina ale coraz mniej :mrgreen:

Uruchom- CrystalDiskInfo- zmień ustawienia (Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC]) pokaż  okno z programu.System i rejestr przeczyść cclenerem -http://www.piriform.com/ccleaner/download/standard         Wiersz poleceń (w menu start w Uruchom wpisz cmd.exe i OK), wpisz chkdsk c: /f kliknij Enter, wpisz T i zatwierdź enterem, uruchom ponownie komputer.

https://imageshack.com/i/n5zmaep prosze oto DiscInfo.Nie ma ostatnich 2 pozycji jeśli są potrzebne dodam drugie zdjęcie niestety screen nie uchwycił wszystkiego.

napisz czy  to wykonałeś, najlepiej kilka razy

Zrobilem to 5 razy i nie pomoglo.

Jeżeli niema żadnej poprawy, to proponuje  naprawę dysku programem MHDD  -http://www.fixitpc.pl/topic/141-mhdd-podstawowa-instrukcja-obslugi/ lub wymianę dysku.Pamiętaj o zgraniu ważnych danych z dysku

Jeśli nie jest to błąd odczytu (CrystalDiskInfo) to twój dysk jest w bardzo złym stanie (wartość w parametrze 05 jest astronomiczna).

 

Niezwłocznie zgraj pliki z tego dysku.