Komputer się uruchamia, ale nic pozatym. POMOCY!

Witam :slight_smile:

Otóż mam mały problemik, który strasznie mnie zdziwił. Zacznę od początku. Brat miał na komputerze 40GB danych których nie chciał stracić dlatego też postanowiłem przerzucić je na mój dysk. OK. Na początku wszystko ładnie pięknie, podłączyłem dysk przerzuciłem dane, odłączyłem dysk. Po ponownym odpaleniu komputera wszystko było OK, ale po jakiejś 1h wszystko zaczęło się sypać. Komputer sam zaczął się restartować(włączał się do pulpitu i z powrotem restart.) tak około 5 razy. Zdenerwowałem się i postanowiłem zrobić formata, bo jak się później okazało był jakiś wirus. Nie dało się komputer cały czas się restartował, aż do tego stopnia że teraz nawet gdy przy włączaniu głośniczek pikał to teraz w ogóle go nie słychać.

Co zrobić z tym fantem??

Spróbuj na początek zresetować bios - wyjmij baterię na kilka minut.

Poszukaj czegoś co wygląda jak duża bateria od zegarka na rękę. To jest bateria od BIOS’u. To że wyjmiesz kartę graficzną itp. nie zresetuje BIOS’u.

Już wszystko zrobiłem co napisaliście teraz podłącze i zobaczę co będzie z komputerem. A czy może to być wina np. jakiegoś zwarcia czy coś w tym rodzaju?. Czytałem, że kolesiowi się spaliło wejście na kartę sieciową i już mu komputer nie chodził.

Dodane 07.04.2009 (Wt) 8:54

Bo zresetowaniu BIOS’u wszystko chodzi, teraz format i zobaczę czy będzie się restartował :slight_smile: